اینستاگرام برای رقابت با توییتر انتشار پست های متنی را ممکن می کند

قابلیت جدید اینستاگرام که هم اکنون در حال توسعه می باشد، امکان ارسال پست های متنی را ممکن می کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اینستاگرام با قابلیت جدید خود به نوعی رقیب جدی توییتر محسوب میشود. با ویژگی جدید این برنامه کاربران می توانند پست های متنی بدون عکس و یا […]

قابلیت جدید اینستاگرام که هم اکنون در حال توسعه می باشد، امکان ارسال پست های متنی را ممکن می کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اینستاگرام با قابلیت جدید خود به نوعی رقیب جدی توییتر محسوب میشود. با ویژگی جدید این برنامه کاربران می توانند پست های متنی بدون عکس و یا ویدئو منتشر کنند.‌ ویژگی جدید با نام Text Mode در دست توسعه قرار دارد و برای نخستین بار توسط آلساندرو پالوزی به اشتراک گذاشته شد.

پالوزی در مورد این ویژگی گفته است: کاربران در این ویژگی به یک پی زمینه رنگی دسترسی دارند که می توانند روی آن متن دلخواه را تایپ کرده و آن را منتشر کنند. از طرفی امکان شخصی سازی پس زمینه وجود دارد و پست نهایی نیز بصورت عکس منتشر میشود.

در تصاویری که پالوزی منتشر کرده است در این پست های متنی امکان اضافه کردن لینک دیگر شبکه های اجتماعی نیز وجود دارد. هنوز مشخص نیست امکان کلیک کردن روی لینک ها وجود دارد و یا صرفا یک عکس به دیگر کاربران نمایش داده میشود.

در حال حاضر کاربران تنها می توانند متن های خود را بصورت استوری منتشر کنند. اما با قابلیت جدید می توان متن را بصورت پست جدید در این برنامه قرار داد.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال