به زودی امکان مدیریت چند حساب‌کاربری اینستاگرام از طریق اپلیکیشن این شبکه فراهم خواهد شد

برای افرادی که بیش از یک حساب کاربری در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام دارند، خبری بسیار خوب داریم. پیشتر اینستاگرام به صورت رسمی اعلام کرده بود که امکام سوئیچ کردن بین اکانت‌ها را فراهم خواهد کرد، اما این اتفاق نیفتاد و همگان منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی جدید این اپلیکیشن و مشاهده چنین ویژگی بودند. پیشتر نیز اینستاگرام تایید […]

برای افرادی که بیش از یک حساب کاربری در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام دارند، خبری بسیار خوب داریم. پیشتر اینستاگرام به صورت رسمی اعلام کرده بود که امکام سوئیچ کردن بین اکانت‌ها را فراهم خواهد کرد، اما این اتفاق نیفتاد و همگان منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی جدید این اپلیکیشن و مشاهده چنین ویژگی بودند.

پیشتر نیز اینستاگرام تایید کرده بود که برخی از کاربران اندروید امکان سوئیچ کردن بین اکانت‌های خود را داشته‌اند و اعلام شد که این ویژگی در حال تست بوده است. اما کاربران iOS امکان سوئیچ کردن را نداشته و نمی‌توانستند این کار را انجام دهند و حداقل این موضوع برای آزمایش نیز انجام نشده است. متاسفانه هنوز زمان نهایی شدن این موضوع و امکان سوئیچ کردن بین اکانت‌ها برای کاربران iOS نیز توسط اینستاگرام اعلام نشده که شاید این موضوع کمی سخت باشد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

به هر حال، کاربرانی که هم‌اکنون می‌توانند این کار را انجام دهند با مراجعه بخ بخش تنظیمات گوشی خود، باید گزینه‌ای با عنوان “Add Account” را مشاهده کنند. زمانی که اکانت دیگر خود را به این نرم‌افزار اضافه نمودید، می‌توانید از طریق گزینه‌ای که در قسمت بالایی پروفایلتان قرار گرفته، به سادگی میان اکانت‌های دیگر خود سوئیچ کنید. هنگامی که یک اعلان جدید (Notification) شما را اگاه می‌کند، می‌توانید مطلع شوید که اطلاعات دریافت‌شده به کدام اکانت مربوط می‌گردد.

اینستاگرام لوگو و رابط کاربری اپلیکیشن خود را تغییر داد

در حال حاضر کاربران نمی‌توانند مستقیما دیگر اکانت‌های دیگر خود را اضافه کنند و اگر بخواهند این کار را انجام دهند، باید یک بار از حساب کاربری خود خارج شده و با شرایط جدید، مجددا وارد حساب کاربری خود گردند. در مورد اینکه چرا چنین امکانی فراهم شده، باید بگوییم که بسیاری از کاربران هستند که دارای یک حساب کاربری شخصی بوده و تصاویر و اطلاعات مربوط به خود را به اشتراک می‌گذارند. در کنار آنها، برخی از افراد هستند که علاوه بر آن، یک حساب کاربری جداگانه نیز دارند که به خاطر رشد و فراهم بودن بستر مناسبی که در اینستاگرام وجود دارد، امکان تجارت و به فروش رساندن بسیاری از کارها نیز وجود داشته و همین موضوع باعث شده تا اینستاگرام و مدیرانش، به فکری راهی برای آسان کردن کار کاربران باشند.

هنوز زمان نهایی شدن این ویژگی مشخص نشده اما انتظار می‌رود در آینده‌ی نزدیک، شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی جدید اینستاگرام و در دسترس بودن این ویژگی برای همه‌ی کاربران باشیم.