اینستاگرام به طور آزمایشی اشتراک گذاری پست توسط استوری را غیر فعال می کند

اینستاگرام به طور آزمایشی از قابلیت اشتراک گذاری پست ها با استفاده از استوری جلوگیری می کند. این آزمایش با هدف نحوه تغییر ارتباط کاربران انجام خواهد گرفت. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تغییرات انجام گرفته در اینستاگرام به کلیه کاربران اطلاع‌رسانی شده و احتمال دارد این آزمایش تنها در برخی کشورها […]

اینستاگرام به طور آزمایشی از قابلیت اشتراک گذاری پست ها با استفاده از استوری جلوگیری می کند. این آزمایش با هدف نحوه تغییر ارتباط کاربران انجام خواهد گرفت.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تغییرات انجام گرفته در اینستاگرام به کلیه کاربران اطلاع‌رسانی شده و احتمال دارد این آزمایش تنها در برخی کشورها انجام گیرد.

اینستاگرام طی یک نوتیفیکیشن به کلیه کاربران در مورد این آزمایش اطلاع رسانی کرده و گفته است: بسیاری از کاربران درخواست عدم نمایش پستهای فید در استوری داشتند. بدین ترتیب در این آزمایش شما قادر به اضافه کردن پست فید به استوری خود نخواهید بود.

بازنشر پست ها توسط استوری در برخی موارد می تواند برای برخی افراد آزاردهنده باشد. اما بسیاری از افراد از این ویژگی برای کسب و کار و یا سازمانها استفاده می کنند. پیش از این اینستاگرام و فیس بوک کاربران را تشویق به استفاده از این ویژگی کرده بودند. اما به نظر می رسد قصد دارند به طور کامل این ویژگی را غیرفعال کنند. در حال حاضر این قابلیت به طور آزمایشی غیر فعال خواهد شد تا در آینده اینستاگرام تصمیم نهایی و دائمی را برای این قابلیت اعلام کند.