نرم‌افزار و اپلیکیشن‌هاویژه

بروزرسانی اینستاگرام؛ تغییرات در استوری و نمایش آنها در یک صفحه

اینستاگرام اخیراً به‌روزرسانی جدیدی را به همراه یک ویژگی در استوری عرضه کرده است. در این به‌روزرسانی تمام استوری ها در یک صفحه برای کاربران نمایش داده می شود و همچنین حساب‌ها یی برای بلاک کردن نیز به کاربر پیشنهاد داده می‌شود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا و به نقل از Tech Crunch، اینستاگرام ویژگی جدیدی را به مرحله آزمایش گذاشته است که در آن استوری ها در یک صفحه به طور کامل نشان داده می‌شود. در به‌روزرسانی جدید کاربران می توانند استوری ها را به جای یک ردیف در دو ردیف و یا بیشتر در یک صفحه مشاهده کنند. در واقع کاربر می تواند با زدن یک دکمه تمام استوری ها را به صورت یکجا و در یک صفحه ببیند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 این ویژگی اصلی توسط تعدادی از کاربران در حال انجام است و هنوز اطلاعاتی در مورد عرضه آن منتشر نشده است. اینستاگرام گفته است با انتشار عمومی این ویژگی محبوبیت آن را در بین کاربران افزایش خواهد داد. همچنین ویژگی دیگر نیز این اپلیکیشن اضافه خواهد شد. این ویژگی شامل پیشنهاد بلاک‌کردن توسط اینستاگرام است. این اپلیکیشن در آینده به کاربران صفحه ای را نمایش می دهد که در آن می توانند افراد را بلاک کنند. به دلیل ارتباط فیس بوک با این اپلیکیشن اگر شما فردی را در فیسبوک بلاک کرده باشید و صفحه آن را در این شبکه اجتماعی داشته باشید پیشنهاد بلاک توسط این اپلیکیشن به شما داده خواهد شد.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا