اینتل از پهپاد تجاری خود موسوم به Falcon +8 رونمایی کرد

شاید کمپانی اینتل را تنها به عنوان کمپانی سازنده پردازنده‌های کامپیوتر بشناسید؛ ولی با توجه به گستردگی و رشد روز افزون تکنولوژی، برای شرکت‌هایی نظیر اینتل کار در تنها یک زمینه تکنولوژی ممکن است گزینه مناسبی نباشد. به همین دلیل فعالیت این کمپانی در زمینه پهپادها چندان تعجب برانگیز نیست، البته منظورساختن چیپست و اجزاء یا […]

شاید کمپانی اینتل را تنها به عنوان کمپانی سازنده پردازنده‌های کامپیوتر بشناسید؛ ولی با توجه به گستردگی و رشد روز افزون تکنولوژی، برای شرکت‌هایی نظیر اینتل کار در تنها یک زمینه تکنولوژی ممکن است گزینه مناسبی نباشد. به همین دلیل فعالیت این کمپانی در زمینه پهپادها چندان تعجب برانگیز نیست، البته منظورساختن چیپست و اجزاء یا طرح‌هایی برای پهپاد نیست بلکه ساخت یک پهپاد واقعی و کامل به نام  +Falcon 8 توسط اینتل است.

این اولین بار نیست که اینتل وارد حوزه ساخت پهپادها به عنوان یک فن‌آوری رو به رشد می‌شود؛ ولی اولین بار است که این کمپانی پهپاد متعلق به خودش را می‌سازد. برخلاف پهپادهای ساخته شده توسط شرکت‌های دیگر نظیر Parrot DJI پهپاد +Falcon 8 برای علاقه مندان و سرگرمی‌های مرتبط با آن ساخته نشده و کاملاً جنبه صنعتی و تجاری دارد.

تبلیغات

به عنوان مثال این پهپاد برای کارهای ساخت و ساز از طریق گشت زنی +Falcon 8 در اطراف مکان‌های مورد نظر و همچنین عملیات‌های جستجوی وقت‌گیر استفاده می شوند. همچنین بدنه این پهپاد کاملاً ضد آب است و کاربر می تواند از عدم آسیب به آن مطمئن باشد. این پهپاد دارای وزن 6 پوند (تقریباً 2.72 کیلوگرم) و سرعت حداکثر 35 مایل بر ساعت و بسیار سریع‌تر از پهپادهای موجود در بازار است. اینتل هیچ توضیحی درباره در دسترس بودن و قیمت این پهپاد نداده است، ولی مسلماً قیمت آن پائین نخواهد بود.

 

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP