معرفی قابلیت جدید Continuity Camera برای استفاده دوربین آیفون به عنوان وب کم

اپل با انتشار قابلیت جدیدی به نام Continuity Camera در سیستم عامل macOS Ventura استفاده از دوربین آیفون برای کامپیوتر های مک به عنوان وب کم را برای کاربران آسان می کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت جدید سیستم عامل macOS Ventura به کاربران اجازه می‌دهد تا از دوربین پشتی آیفون […]

اپل با انتشار قابلیت جدیدی به نام Continuity Camera در سیستم عامل macOS Ventura استفاده از دوربین آیفون برای کامپیوتر های مک به عنوان وب کم را برای کاربران آسان می کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، قابلیت جدید سیستم عامل macOS Ventura به کاربران اجازه می‌دهد تا از دوربین پشتی آیفون به عنوان وبکم در کامپیوتر های مک استفاده کنند. به گزارش ورج، قابلیت macOS Ventura همچنین امکان برقراری تماس های ویدیویی با کیفیت را نیز به وجود می آورد.

 با استفاده از آن کاربران می‌توانند دوربین آیفون خود را به وب کم تبدیل کنند. همچنین قابلیت Continuity Camera به ویژگی Center Stage مجهز است که در آن تصویر کاربر با کمک Studio Light روشن و دارای پس زمینه کم نور خواهد بود. به گفته اپل طی همکاری با شرکت Belkin پایه هایی برای وصل شدن آیفون به بالای نمایشگر مک نیز به زودی عرضه می شود. کاربران حتی با دستگاههای قدیمی نیز می‌توانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند. آنها تنها با بروزرسانی macOS Ventura به این قابلیت مجهز خواهند شد.

به گفته اپل قابلیت مذکور تنها پس از شناسایی گوشی آیفون در نزدیکی خود به طور خودکار آن را شناسایی کرده و فعال خواهد شد. همچنین این قابلیت در تمامی اپ های macOS مورد استفاده خواهد بود.

تبلیغات :

buy Neuralink