نسل بعدی آیپد مینی به قابلیت تقسیم صفحه مجهز خواهد بود

قابلیت تقسیم صفحه‌ی جدیدترین سیستم عامل اپل iOS 9 تنها بر روی آیپد ایر 2 می‌تواند اجرا شود چرا که این تبلت تنها تبلتی می‌باشد که توانایی پشتیبانی سخت افزاری از چنین قابلیتی را برخوردار است. اپل قطعا با عرضه‌ی iOS 9 سعی دارد این قابلیت را به دیگر محصولات خود نیز اضافه کند به […]

قابلیت تقسیم صفحه‌ی جدیدترین سیستم عامل اپل iOS 9 تنها بر روی آیپد ایر 2 می‌تواند اجرا شود چرا که این تبلت تنها تبلتی می‌باشد که توانایی پشتیبانی سخت افزاری از چنین قابلیتی را برخوردار است. اپل قطعا با عرضه‌ی iOS 9 سعی دارد این قابلیت را به دیگر محصولات خود نیز اضافه کند به همین دلیل جدیدترین شایعات حاکی از این می‌باشند که اپل در نسل بعدی آیپد مینی از این قابلیت پشتیبانی می‌کند.

تصاویر لو رفته از مرورگر Safari اپل در این تبلت نشان دهنده‌‌ی این است که آیپد مینی 4 از قابلیت تقسیم صفحه پشتیبانی می‌کند. اپل همچنین برای توسعه دهندگان نرم افزاری را تهیه کرده که به آن‌ها اجازه می‌دهد بر روی آیپد مینی 3 برنامه‌ها و وبسایت‌های خود را بر روی این تبلت تست کنند اما آیپد مینی 3 قطعا از قابلیت تقسیم صفحه پشتیبانی نمی‌کند.

آیا نهایتا شاهد ساخت خودروی هوشمند Apple Car توسط BMW خواهیم بود؟

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

پیش بینی می‌شود که تبلت‌های آینده‌ی اپل از این ویژگی همگی پشتیبانی کنند چرا که دارای سخت افزاری جدید‌تر و در نتیجه قدرت‌مند‌تر خواهند بود. فعلا مشخص نیست که اپل در 18ام شهریور از چه محصولاتی رونمایی می‌کند. احتمال این که اپل در این رویداد از آیپد مینی 4 رونمایی کند بسیار پایین است چرا که جدیدترین شایعات تاریخ معرفی تبلت‌های جدید اپل را فصل پاییز دانسته‌اند.

نسل بعدی آیپد مینی به قابلیت تقسیم صفحه مجهز خواهد بود