آیفون ۱۳ پرو بدون وجود پورت عرضه خواهد شد

احتمالاً آیفون ۱۳ پرو اپل اواخر سال میلادی عرضه خواهد شد. طبق تصاویر منتشر شده از این دستگاه جدید به نظر می‌رسد هیچ پورتی در آن به کار نرفته است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل در سال 2020 از 4 مدل گوشی آیفون رونمایی کرده بود. طبق اخبار منتشر شده نیز […]

احتمالاً آیفون ۱۳ پرو اپل اواخر سال میلادی عرضه خواهد شد. طبق تصاویر منتشر شده از این دستگاه جدید به نظر می‌رسد هیچ پورتی در آن به کار نرفته است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل در سال 2020 از 4 مدل گوشی آیفون رونمایی کرده بود. طبق اخبار منتشر شده نیز آیفون ۱۳ پرو در  اواخر سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. مشخصات مدل های پرو و پرومکس نیز با نمایشگرهای ۶.۱ و ۶.۷ اینچی پیش از این منتشر شده بود. هم اکنون رندر هایی از این گوشی جدید منتشر شده که نشان می دهد این گوشی قرار است بدون وجود پورت عرضه شود. کاربر برای شارژ این گوشی تنها از شارژ بی سیم استفاده خواهد کرد.

 با توجه به گزارش‌های گذشته مبنی بر استفاده از شارژ بی سیم، اکنون این موضوع تایید شده است. در این تصاویر مشخص است که محصول جدید با ناچ کوچک‌تری عرضه خواهد شد. همچنین فیس آیدی به همراه تاچ آیدی زیر نمایشگر در این گوشی قرار گرفته است. بدین ترتیب گوشی های آیفون ۱۳ مجهز به دو روش بیومتریک برای باز شدن قفل خواهند بود.

 طراحی قرارگیری دوربین های چندگانه در پنل پشتی نیز به صورت یک ماژول مربعی و متفاوت با آیفون ۱۲ است. احتمالاً آیفون ۱۳ پرو به نمایشگر LTPO و فناوری صفحه همیشه روشن مجهز خواهد بود. دوربین آیفون های جدید نیز به فناوری قابلیت عکاسی نجومی خودکار مجهز می شوند.

پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

تبلیغ در گوگل

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال