آیفون ۱۴ در ایران با قیمتی بالا عرضه خواهد شد

افزایش قیمت آیفون ۱۴ در بازار های خارج از آمریکا مانند امارات و چین روی قیمت این محصول در ایران نیز موثر خواهد بود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل برای تولید محصولات خود در فصل دوم 2022 با مشکلات عدیده ای مواجه شده است که ممکن است به کاهش درآمد پیش […]

افزایش قیمت آیفون ۱۴ در بازار های خارج از آمریکا مانند امارات و چین روی قیمت این محصول در ایران نیز موثر خواهد بود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل برای تولید محصولات خود در فصل دوم 2022 با مشکلات عدیده ای مواجه شده است که ممکن است به کاهش درآمد پیش بینی شده این شرکت منجر شود. در حالی که این شرکت در سال جاری و در فصل اول از پیش بینی تحلیل گران فراتر رفته است، اما برخی مشکلات به وجود آمده باعث ضرر این شرکت و افزایش قیمت محصولات آن خواهد شد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 یکی از آنها تعطیلی های ایجاد شده به دلیل ویروس کرونا در چین است. با توجه به وابستگی این شرکت به مونتاژ محصولات در چین احتمالاً روی فعالیت‌های گسترده این شرکت نیز اثر منفی خواهد گذاشت. یکی دیگر از عوامل موثر بر درامد اپل توقف فروش محصولات آن در روسیه و همچنین افزایش نرخ تورم است.

سامسونگ s22 اولترا بخرم یا آیفون 13 پرومکس؟

به گفته یکی از تحلیلگران احتمالاً اپل در مقابل افزایش قدرت دلار قیمت آیفون ۱۴ را نیز در بازارهای خارجی افزایش خواهد داد. در حال حاضر قیمت گوشی های آیفون در ایران از دیگر گوشی‌های موجود بالاتر است و ممکن است این روند در آیفون ۱۴ نیز بیش از دیگر مدل های آیفون مشهود باشد.