پنل اولد آیفون 8 احتمالا قیمت پرچم‎دار بعدی اپل را بالا می‎برد

ممکن است در حال حاضر این خبر تنها شایعه‎ای بیش نباشد، ولی ما تا حد زیادی مطمئن هستیم که هیچ‎کس دوست ندارد که آیفون بعدی اپل حتی قیمت بسیار بیشتری به نسبت آیفون‎های فعلی داشته باشد. با این‎وجود، دقیقا زنجیره‎های تامین این شرکت چنین خبری را ادعا کرده‎اند. دلیل آن تنها هزینه‎ی پنل اولد است […]

ممکن است در حال حاضر این خبر تنها شایعه‎ای بیش نباشد، ولی ما تا حد زیادی مطمئن هستیم که هیچ‎کس دوست ندارد که آیفون بعدی اپل حتی قیمت بسیار بیشتری به نسبت آیفون‎های فعلی داشته باشد. با این‎وجود، دقیقا زنجیره‎های تامین این شرکت چنین خبری را ادعا کرده‎اند. دلیل آن تنها هزینه‎ی پنل اولد است که انتظار می‎رود اپل در آیفون 8 خود استفاده کند. در نتیجه، ممکن است از تاثیر آن بر روی قیمت این گوشی باز هم شگفت‎زده شوید.

مقصر اصلی این افزایش قیمت پنل لمس سه‎بعدی اولد است که اپل احتمالا در آیفون 8 به کار خواهد گرفت. منابع زنجیره‎ی تامین محصولات اپل در گفتگو با وب‎سایت Digitimes اظهار داشته‎اند که هرکدام از ماژول‎های نمایشگر سه‎بعدی فعلی 9 دلار برای اپل هزینه در بر خواهد داشت ولی انتظار می‎رود قیمت آن به 15 دلار افزایش یابد. این افزایش قیمت ممکن است زیاد به نظر نیاید، ولی همان‎طور که بایستی بدانید، اپل توجه‎ی خاصی به حواشی سود خود دارد. در همین راستا، تحلیل‎گران احتمال می‎دهند که تنها این قطعه در یک آیفون رده‎بالا هزینه‎ها را را برای اپل افزایش نخواهد داد.

زمانی که تمامی موارد را در نظر بگیرید، سریعا می‎توانید متوجه شوید که احتمالا امسال با آیفونی با قیمت بیش از 1000 دلار روبرو می‎شویم. یقینا، این قیمت واقعا بالا است ولی با توجه به قیمت فعلی مدل 256 گیگابایتی آیفون 7 پلاس یعنی 979 دلار، باز هم این قیمت زیاد بالا به نظر نمی‎رسد.

تبلیغات :

buy Neuralink