امکان نمایش تعداد بازدیدها در توییتر فراهم شد

برخی کاربران از امروز می توانند تعداد بازدید توییت ها را مشاهده کنند. بنظر می رسد قابلیت نمایش تعداد بازدیدها در توییتر برای برخی فعال شده و مانند ویدیوها بازدید توییت ها نیز نمایش داده میشود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ایلان ماسک، مالک فعلی توییتر پیش از این در مورد امکان […]

برخی کاربران از امروز می توانند تعداد بازدید توییت ها را مشاهده کنند. بنظر می رسد قابلیت نمایش تعداد بازدیدها در توییتر برای برخی فعال شده و مانند ویدیوها بازدید توییت ها نیز نمایش داده میشود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ایلان ماسک، مالک فعلی توییتر پیش از این در مورد امکان مشاهده تعداد بازدید توییت ها خبر داده بود. وی در یک توییت اعلام کرد ویژگی مشاهده تعداد بازدید همانطور که برای ویدیوها قابل مشاهده است، برای توییت ها نیز نشان داده خواهد شد.

یک هفته پس از اعلام این موضوع مجددا این قابلیت توسط ماسک یادآوری شد و وی اعلام کرد چند هفته دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر تنها چند کاربر از جمله یکی از کارمندان ورج امکان مشاهده تعداد بازدیدهای توییت را دارند و این ویژگی برای تمامی کاربران عرضه نشده است. البته تنها امکان مشاهده تعداد بازدید توییت های خود کاربر فراهم است و نمی توان تعداد بازدیدها برای توییت های دیگر را مشاهده کرد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این ویژگی منتشر نشده است. پیش از این نیز با استفاده از گزینه View tweets activity امکان مشاهده میزان تأثیرگذاری توییت وجود داشت. اما در قابلیت جدید این اطلاعات را بصورت ساده تر ارائه می کند.

مشخص نیست این قابلیت در آینده امکان مشاهده تعداد بازدید توییت های دیگر را نیز فراهم خواهد کرد یا خیر. با توجه به اشاره ماسک که این قابلیت مشابه اعلام بازدید ویدئوها خواهد بود، بنابراین احتمالا در آینده کاربران می توانند تعداد بازدیدها را بصورت عمومی مشاهده کنند. البته این موارد هنوز بصورت رسمی مشخص نشده است.