راه اندازی سرویس ایمیل توسط زوم در رقابت با گوگل و مایکروسافت

 زوم در رقابت با مایکروسافت تیمز تلاش کرده تا خدمات خود را گسترش دهد. به زودی این پلتفرم خدمات ایمیل را نیز به کاربران ارائه خواهد داد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هم اکنون زوم همراه با مایکروسافت تیمز از اپلیکیشن های کاربردی ارتباطی در دوران شیوع کرونا می باشند. این سرویس […]

 زوم در رقابت با مایکروسافت تیمز تلاش کرده تا خدمات خود را گسترش دهد. به زودی این پلتفرم خدمات ایمیل را نیز به کاربران ارائه خواهد داد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هم اکنون زوم همراه با مایکروسافت تیمز از اپلیکیشن های کاربردی ارتباطی در دوران شیوع کرونا می باشند. این سرویس چت تصویری توانسته مخاطبان بسیاری را جذب کند و در این راستا به یک ابزار محبوب برای کاربران و همچنین کسب و کارها تبدیل شده است. کاربران برای برقراری ارتباط تصویری با دوستان، همکاران و یا اعضای خانواده خود از این اپلیکیشن استفاده می کنند. اخیراً زوم تلاش کرده تا با برخی شرکت‌های فناوری مانند گوگل و مایکروسافت نیز رقابت کند. در این حین این شرکت با گسترش خدمات خود سعی دارد سرویسی مشابه با جیمیل گوگل یا Outlook مایکروسافت به کاربران ارائه دهد.

تاریخ انتشار ویندوز 10 برای ایکس باکس وان مشخص شد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 هنوز توضیحات زیادی در مورد این سرویس منتشر نشده است و مشخص نیست که این سرویس چه تفاوت ها و شباهت هایی با دیگر سرویس های ایمیل خواهد داشت. اما می توان نتیجه گرفت زوم به زودی خدمات جدیدی را به کاربران ارائه می دهد که این خدمات در سال ۲۰۲۱ در دسترس عموم خواهد بود.