آغاز به کار ال جی در تولید پنل های OLED تبلت های آیپد

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد ال‌جی از همین هفته تولید پنل های اولد تبلت اپل را آغاز می کند. به نظر می رسد این دستگاه مجهز به نمایشگر OLED زودتر از زمان اعلام شده به بازار عرضه شود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارش جدید نشریه ETNews نشان می دهد ال ‌جی تولید […]

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد ال‌جی از همین هفته تولید پنل های اولد تبلت اپل را آغاز می کند. به نظر می رسد این دستگاه مجهز به نمایشگر OLED زودتر از زمان اعلام شده به بازار عرضه شود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارش جدید نشریه ETNews نشان می دهد ال ‌جی تولید پنل OLED را در یکی از کارخانه های شهر پاجو در همین هفته آغاز می کند. در این گزارش به تلاش ال‌جی برای تامین نمایشگر اولد آیپد ایر نیز اشاره شده است. این نشریه کره ای تولید نمایشگر اول توسط ال جی را برای آیپد دانسته و جزئیات بیشتری به جز آغاز به کار تولید آن ارائه نکرده است.

ال جی در کارخانه پاجو تنها پنل های OLED کوچک و متوسط میسازد که در گوشی های موبایل و تبلت ها مانند آیفون و آیپد مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی ال جی دیسپلی با افزایش تجهیزات اصلی و سرمایه گذاری 2.8 میلیارد دلاری قصد دارد تا میزان تقاضای دریافتی از اپل را افزایش دهد. در حال حاضر ال جی و سامسونگ دو شرکت تامین کننده اصلی LPTO OLED هستند که اپل از آنها در آیفون 14 پرو و پرو مکس استفاده خواهد کرد.

توسعه اپ Switch to Android گوگل برای مهاجرت از آیفون به اندروید

نمایشگرهای جدید ال جی 24، 27 و 32 اینچی است که قرار است همگی آنها در محصولات اپل استفاده شود. از طرفی اپل قصد دارد تا دو سال آینده محصول جدیدی از خانواده آیپد مجهز به نمایشگر OLED رونمایی کند که در تولید پنل OLED آن با سامسونگ همکاری خواهد کرد.