جزئیات بیشتر در مورد آپدیت سری A سامسونگ؛ از آپدیت نوت2 چه خبر؟

چند ماه قبل شرکت بزرگ سامسونگ پروژه تولید گلکسی A3 و گلکسی A5 را آغاز کرد. هر دوی این اسمارت‌فون‌ها مشخصات متوسط و میان رده‌ای دارند اما از یک فلز عالی در ساخت آنها استفاده شده‌است که به آنها استحکام خاصی داده است. کمپانی سامسونگ پس از ساخت این دو محصول، گلکسی A7 را نیز […]

sadmayeh-ad  

چند ماه قبل شرکت بزرگ سامسونگ پروژه تولید گلکسی A3 و گلکسی A5 را آغاز کرد. هر دوی این اسمارت‌فون‌ها مشخصات متوسط و میان رده‌ای دارند اما از یک فلز عالی در ساخت آنها استفاده شده‌است که به آنها استحکام خاصی داده است. کمپانی سامسونگ پس از ساخت این دو محصول، گلکسی A7 را نیز به صف کهکشانی‌های خود اضافه خواهد کرد. این گوشی علاوه بر حفظ فلز ممتاز نسل قبل، یک پکیج قابلیت‌های قدرتمند نیز به ارمغان خواهد آورد. پیش از این سری گلکسی A با اندروید کیت‌کت که از پیش روی آنها نصب شده عرضه می‌شد. امروز شنیده‌ها حاکی از این بود که سامسونگ کار روی اندروید 5.0 آبنبات چوبی را برای این گوشی‌ها آغاز کرده است. همچنین گفته شد که این کمپانی هنوز توسعه اندروید 5.1 را برای هیچکدام از دستگاه‌های خود در نظر نگرفته و اجرایی نکرده است.

به تازگی سخنگوی شرکت سامسونگ در فنلاند بیان کرده است که گلکسی نوت 2 در لیست دستگاه‌هایی که آپدیت اندروید آبنبات‌چوبی را دریافت خواهند کرد، قرار دارد. از آن زمان تاکنون از طرف کمپانی سامسونگ هیچ توضیحی در خصوص وضعیت این به‌روز‌رسانی منتشر نشده است. به گفته sammobile هیچ نشانه‌ای از اندروید 5.0 برای گلکسی نوت 2 در دسترس نیست. این دستگاه در لیست توسعه نیست و هنوز اشاره‌ای به آن نشده است.

تبلیغات :

buy Neuralink