مایکروسافت گزینه‌های ذخیره‌سازی ابری جدیدی برای آفیس در دستگاه‌های اندرویدی معرفی کرد

آفیس، ابزار بهره‌وری نهایی برای تلفن همراه (و دسکتاپ)، به تازگی یک جفت ارتقا جدید دریافت کرده است. مایکروسافت اعلام کرد کسانی که اغلب از برنامه آفیس استفاده می‌کردند، گزینه‌های ذخیره‌سازی ابری بیشتری را در اختیار خواهند داشت. این شرکت مستقر در ردموند اعلام کرد که برنامه شراکتی ذخیره‌سازی ابری (CSPP) در حال حاضر برای […]

آفیس، ابزار بهره‌وری نهایی برای تلفن همراه (و دسکتاپ)، به تازگی یک جفت ارتقا جدید دریافت کرده است. مایکروسافت اعلام کرد کسانی که اغلب از برنامه آفیس استفاده می‌کردند، گزینه‌های ذخیره‌سازی ابری بیشتری را در اختیار خواهند داشت.

این شرکت مستقر در ردموند اعلام کرد که برنامه شراکتی ذخیره‌سازی ابری (CSPP) در حال حاضر برای تمام برنامه‌های آفیس در حال حاضر در فروشگاه Google Play در دسترس است. این قابلیت تا به حال برای مدتی طولانی برای کاربران دسکتاپ در دسترس بود، اما کاربران تلفن همراه نمی‌توانستند از انواع محل های ذخیره سازی اسناد را باز کرده و ویرایش کنند.

تبلیغات

در واقع، هم‌اکنون می‌توانید فضای ذخیره‌سازی ابری خود را به هر نرم افزار آفیسی که از آن استفاده می‌کنید، اضافه کنید. به منظور راحتی کار، منوی «Add a place» به آخرین نسخه تمام اپ‌های آفیس‌ اندرویدی، اضافه شده است.

1

بدین ترتیب، قادر به ویرایش و به اشتراک‌گذاری اسناد ذخیره شده با استفاده از OneDrive هستید. علاوه بر این، هم‌اکنون می‌توانید وُرد، اکسل و یا پاورپوینت را مستقیما از اپلیکیشن ارایه دهنده فضای ابری، راه‌اندازی کنید.

در حال حاضر، تنها چند گزینه ذخیره‌سازی ابری برای انتخاب وجود دارد: Dropbox، Box، Egnyte و Tencent. با این حال، مایکروسافت وعده داده که به زودی گزینه‌های ذخیره‌سازی ابری بیشتر، از جمله  Citrix ShareFile، Edmodo و Learnium اضافه خواهد شد.

 

پیشنهاد ویژه : خرید هدایای تبلیغاتی جدید

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

سرور HP