نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

سرویس Cloud PC مایکروسافت دسترسی به دسکتاپ مجازی را از طریق اینترنت ممکن می‌کند

سرویس Cloud PC مایکروسافت با هدف دسترسی به دسکتاپ مجازی تابستان امسال معرفی خواهد شد. کلیه کاربران مک و ios نیز می توانند از این قابلیت استفاده کنند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سرویس جدید مایکروسافت به نام Cloud PC (Microsoft CloudPC) با توسعه پایه دسکتاپ مجازی ویندوز قرار است قابلیتDesktop as a Service  را به کاربران ارائه دهد. به گزارش MSPoweruser، قابلیت Cloud PC در آینده ای نزدیک برای کاربران تجاری مایکروسافت عرضه خواهد شد. بدین ترتیب کاربران تجربه استفاده از سیستم عامل ویندوز را بر روی سرورهای ابری خواهند داشت.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 این قابلیت سازمان ها را قادر می سازد تا به راحتی به سیستم های خود دسترسی داشته باشند. همچنین برای کابران عادی نیز دسترسی به اپلیکیشن ها را از هر دستگاهی امکان پذیر می کند. علاوه بر آن اپلیکیشن‌های win32 با کمک این قابلیت بر روی ویندوز 10X اجرا می شود.

قابلیت Cloud PC به کاربران اجازه می دهد در پروژه های خود از قدرت دسکتاپ های ابری مایکروسافت در پردازش های سنگین استفاده کنند. هم اکنون این قابلیت پیش از رونمایی از طریق آدرس cloudpc.microsoft.com قابل دسترسی است. پس از رونمایی نیز از طریق اپلیکیشن مایکروسافت ریموت دسکتاپ می توان به دسکتاپ ابری دسترسی پیدا کرد.

 

 

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا