عرضه سرفیس‌بوک جدید مایکروسافت با پردازنده Core i5 و 512 گیگابایت SSD؛ قیمتی 2000 دلاری

هفته گذشته، مایکروسافت میزبان رویدادی بود که در آن از تعدادی از سخت‌افزار‌های سرفیس رونمایی کرد: کامپیوتر رومیزی بدون کیس 28 اینچی جدید سرفیس استودیو با ابزار تعاملی سرفیس دیال؛ یک موس و صفحه کلید جدید، و صفحه کلید ارگونومیک؛ و یک نسخه قوی‌تر از سرفیس‌بوک با بهبود عملکرد و عمر باتری بهتر. اما نسخه‌ی دیگری از […]

sadmayeh-ad  

هفته گذشته، مایکروسافت میزبان رویدادی بود که در آن از تعدادی از سخت‌افزار‌های سرفیس رونمایی کرد: کامپیوتر رومیزی بدون کیس 28 اینچی جدید سرفیس استودیو با ابزار تعاملی سرفیس دیال؛ یک موس و صفحه کلید جدید، و صفحه کلید ارگونومیک؛ و یک نسخه قوی‌تر از سرفیس‌بوک با بهبود عملکرد و عمر باتری بهتر.

اما نسخه‌ی دیگری از سرفیس‌بوک نیز در راه است که مایکروسافت آن را در رویداد هفته گذشته خود معرفی نکرده است. این نسخه دارای پردازنده اینتل Core i5 با 8 گیگابایت حافظه رم و 512 گیگابایت SSD است. پیش از این، تراشه پردازنده Core i5 با 128 گیگابایت رم و یا 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی SSD عرضه می‌شد.

با این حال، مدل 512 گیگابایتی جدید با قیمت 1.999 دلار، پردازنده گرافیکی مجزایی را برای دسترسی روی برخی سرفیس‌بوک‌ها قرار نداده است. اگر پردازنده گرافیک مجزا با 512 گیگابایت حافظه نیاز دارید، باید پردازنده Core i7 با قیمت 2.699 دلار را انتخاب کنید (یا 2.799 دلار برای نسخه Performance Base جدید) که دارای حافظه رم ارتقایافته 16 گیگابایتی است.

سرفیس‌بوک جدید مدل Cor i5 / 512 GB  به صورت پیش‌فروش در فروشگاه مایکروسافت در امریکا در دسترس قرار دارد، تاریخ عرضه آن 10 نوامبر است؛ در همین تاریخ سرفیس‌بوک با Performance Base نیز عرضه خواهد شد.

 

تبلیغات :

buy Neuralink