مایکروسافت به زودی نسخه جدید Outlook را برای اندروید منتشر می کند

مایکروسافت قصد دارد نسخه جدیدی از Outlook را به صورت یک نسخه استاندارد برای اندروید منتشر کند که بسیار سبک تر و سریعتر است و می تواند حتی روی دستگاه های رده پایین نیز مورد استفاده قرار بگیرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بزودی نسخه جدید Outlook برای اندروید توسط مایکروسافت عرضه […]

مایکروسافت قصد دارد نسخه جدیدی از Outlook را به صورت یک نسخه استاندارد برای اندروید منتشر کند که بسیار سبک تر و سریعتر است و می تواند حتی روی دستگاه های رده پایین نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بزودی نسخه جدید Outlook برای اندروید توسط مایکروسافت عرضه می شود. طبق گزارش های اخیر این نسخه جدید باید جایگزین نسخه کنونی شود. مایکروسافت از مدت ها پیش این نسخه سبک تر و سریع تر را ارائه کرد. اما تنها در مناطق خاص مورد استفاده کاربران قرار گرفت. اکنون این شرکت قصد دارد نسخه جدید Outlook Lite اندروید را برای تمامی کاربران ارائه کند.

همکاری مایکروسافت و ناسا با هدف افزایش عملکرد ماهواره‌ها و فضاپیماها

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 به نظر می رسد انتشار این نسخه جدید بخشی از برنامه ریزی های این شرکت از نقشه راه مایکروسافت ۳۶۵ باشد. تصاویری که از نسخه جدید Outlook Lite منتشر شده است است نشان می دهد احتمالاً همان اپلیکیشن مورد انتظار و یک نسخه سبک از Outlook اصلی خواهد بود. تمامی قابلیت های آن مشابه نسخه اصلی است اما سرعت آن بیشتر است و محدودیت هایی را نیز خواهد داشت. به عنوان مثال تنها با یک حساب کاربری می توان از آن استفاده کرد.