ماسک مزایای نسخه ۸ دلاری توئیتر بلو را اعلام کرد

در نسخه ۸ دلاری سرویس توییتر بلو امکان ارسال ویدیوهای طولانی و داشتن تیک آبی وجود دارد. میزان تبلیغات در این نسخه نسبت به نسخه رایگان نصف خواهد شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اعلام ایلان ماسک توییتر بلو قرار است با نسخه جدید و با نرخ ۸ دلار در اختیار کاربران […]

در نسخه ۸ دلاری سرویس توییتر بلو امکان ارسال ویدیوهای طولانی و داشتن تیک آبی وجود دارد. میزان تبلیغات در این نسخه نسبت به نسخه رایگان نصف خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق اعلام ایلان ماسک توییتر بلو قرار است با نسخه جدید و با نرخ ۸ دلار در اختیار کاربران ایالات متحده قرار بگیرد. از طرفی با کمک آن امکان احراز هویت کاربران نیز ایجاد میشود. این سرویس در دیگر کشورها با قیمت های متفاوت عرضه خواهد شد.

در حال حاضر مدیر عامل جدید توییتر از سیستم فعلی سرویس تیم آبی رضایت ندارد و قصد دارد آن را تغییر دهد. به گفته وی در نسخه جدید امکان اولویت بندی ربپلای ها، منشن ها و جست و جو ها وجود دارد. این موضوع با هدف مقابله با اسپم انجام میگیرد.

سرویس ۸ دلاری توییتر بلو به کاربر امکان پست کردن ویدیوی طولانی تر را می دهد. همچنین نمایش تبلیغات در آن نسبت به نسخه رایگان نصف خواهد شد. در این سرویس کاربران به مقالات پولی مربوط به نشریه های بزرگ نیز بصورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

یکی از بزرگترین تفاوت های نسخه جدید دریافت تیک آبی است که ارتباطی با خرید این سرویس ندارد. در حال حاضر توییتر بلو با همان قیمت ۴.۹۹ دلار در اختیار کاربران خواهد بود و مزایایی مانند ویرایش توییت، تنظیم تایم لاین و مطالعه مقالات بدون تبلیغات را ارائه می کند.

هنوز زمان عرضه این نسخه مشخص نشده است اما خبرهای منتشر شده از اسناد داخلی این شرکت نشان می دهد هنوز تغییرات برای ارایه این سرویس ایجاد نشده است. این سرویس قرار است پاداش تولیدکنندگان محتوا را افزایش دهد.