گوشی مرموز LG M255 در دیتابیس FCC ظاهر شد

به نظر می‎رسد که شرکت ال‎جی قصد معرفی گوشی جدیدی را دارد. براساس آخرین آماری که از سازمان FCC منتشر شده است، دستگاهی با شماره‎مدل LG M255 در دیتابیس آن‎ها به چشم می‎خورد. جای تعجب ندارد که مشخصاتی به جز شماره‎مدل ذکر نشده است. با توجه به این‎که ال‎جی در حال حاضر پرچم‎دار خود یعنی […]

به نظر می‎رسد که شرکت ال‎جی قصد معرفی گوشی جدیدی را دارد. براساس آخرین آماری که از سازمان FCC منتشر شده است، دستگاهی با شماره‎مدل LG M255 در دیتابیس آن‎ها به چشم می‎خورد. جای تعجب ندارد که مشخصاتی به جز شماره‎مدل ذکر نشده است.

با توجه به این‎که ال‎جی در حال حاضر پرچم‎دار خود یعنی گوشی LG G6 را معرفی کرده است، LG M255 به احتمال قریب به یقین یک گوشی رده‎پایین یا شاید میان‎رده خواهد بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

ال‎جی معمولا در طول یک سال دو گوشی پرچم‎دار معرفی می‎کند یعنی ابتدا سری LG G و سپس در اواخر سال شاهد معرفی گوشی جدیدی از سری LG V خواهیم بود. شایعاتی در رابطه با گوشی LG V30 شنیده می‎شود ولی با توجه به این‎که G6 به تازگی به بازار آمده است، بعید است LG M255 گوشی مذکور باشد.

در هر صورت تایید سازمان FCC به معنای این است که بایستی خیلی زود انتظار دستگاه جدیدی را داشته باشیم و یقینا در روزهای آینده جزئیات رسمی این دستگاه منتشر خواهد شد.