فعالیت های نورالینک زیر ذره بین فدرال

آزمایش های اخیر نورالینک باعث شده است تا فدرال تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کند. زیرا این فعالیت ها با هدف پیشبرد توسعه های شرکت باعث مرگ و رنج بی مورد در حیوانات شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، اداره بازرسی کل وزارت کشاورزی در ایالات متحده USDA بررسی های خود را روی […]

sadmayeh-ad  

آزمایش های اخیر نورالینک باعث شده است تا فدرال تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کند. زیرا این فعالیت ها با هدف پیشبرد توسعه های شرکت باعث مرگ و رنج بی مورد در حیوانات شده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، اداره بازرسی کل وزارت کشاورزی در ایالات متحده USDA بررسی های خود را روی آزمایشات نورالینک آغاز کرده است. گزارش های اخیر نشان می دهد این شرکت احتمالا رفاه حیوانات را در آزمایشات خود نقض کرده است. طبق گزارش رویترز، کارمندان نورالینک در مورد آزمایشات وی در پی و باعجله این شرکت ابراز نگرانی کردند. زیرا این اقدامات ناراحتی و رنج و در نهایت مرگ تعدادی از حیوانات را به دنبال داشته است.

USDA پس از بررسی های خود اعلام کرد نورالینک در آزمایشات خود از سال ۲۰۱۸ تاکنون ۱۵۰۰ حیوان از قبیل گوسفند، خوک و میمون را کشته است. کارمندان نیز اعلام کردند ایلان ماسک فشارهایی را برای تسریع آزمایشات بر آنها وارد میکرد که نتیجه آن آزمایشات پر عیب و نقص و کشتن حیوانات بود.

رویترز نیز اسناد داخلی نورالینک را مورد بررسی قرار داد. گزارشی که پس از این بررسی منتشر کرد نشان می داد حدود ۴ آزمایش مشکوک در بین دیگر آزمایشات قرار داشت که شامل ۸۶ خوک و دو میمون بود. در هر ۴ آزمایش به دلیل بروز خطای انسانی نتایج بدست آمده مشکوک بود. به همین دلیل نورالینک آزمایشات را تکرار کرده است و این به معنی مرگ و میر حیوانات بیشتر است. یکی از کارمندان ناراضی نیز پیامی را بدین منظور منتشر کرد که در آن به عدم آمادگی و استرس کارکنان در اثر جراحی های عجولانه اشاره دارد، شرایطی که باعث ایجاد اشتباه از سوی کارکنان خواهد شد.

تبلیغات :

buy Neuralink