نسخه نهایی آفیس 2016 برای کاربران مک عرضه شد

شرکت بزرگ مایکروسافت که عهده‌دار مجموعه نرم‌افزار محبوب آفیس است نسخه نهایی از آفیس 2016 را برای مک عرضه کرد. پیش‌ازاین مایکروسافت در ماه مارس یک نسخه پیش‌نمایش از این مجموعه را عرضه کرده بود که حالا نسخه نهایی آن برای خرید کاربران در دسترس قرارگرفته است. می‌توان گفت که آفیس 2016 برای مک، نسخه […]

شرکت بزرگ مایکروسافت که عهده‌دار مجموعه نرم‌افزار محبوب آفیس است نسخه نهایی از آفیس 2016 را برای مک عرضه کرد. پیش‌ازاین مایکروسافت در ماه مارس یک نسخه پیش‌نمایش از این مجموعه را عرضه کرده بود که حالا نسخه نهایی آن برای خرید کاربران در دسترس قرارگرفته است.

می‌توان گفت که آفیس 2016 برای مک، نسخه 2011 از این مجموعه را کاملاً دگرگون کرده است. این مجموعه طراحی رابط کاربری جدیدی را شبیه به آنچه در نسخه ویندوز و موبایل آن دیده‌ایم تجربه کرده که آن را با ویژگی‌ها و قابلیت‌های نسخه OS X مکینتاش هماهنگ کرده است. این مجموعه جدید از ویژگی‌هایی نظیر حالت نمایش تمام صفحه، حرکات چند لمسی و همچنین نمایش در تمام مک‌های رتینای موجود با رزولوشن‌های بالا، پشتیبانی می‌کند.

عرضه سرفیس‌بوک جدید مایکروسافت با پردازنده Core i5 و 512 گیگابایت SSD؛ قیمتی 2000 دلاری

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

آفیس 2016 برای مک، پنج نرم‌افزار ورد، اکسل، پاورپوینت، اوت‌لوک و وان نوت را به همراه خواهد داشت. این نسخه برای کاربران آفیس 365 و دانش‌آموزان به صورت رایگان عرضه شده و برای کاربران خانگی به صورت اشتراک ماهیانه و سالیانه قابل دریافت خواهد بود.