اخبار شرکت‌ها

انتشار پتنت جدید از مک بوک با سنسور لمسی فوق نازک؛ امکان تولید مک بوک با نمایشگر لمسی

تاکنون شرکت های بسیاری لپ‌تاپ‌های با صفحه نمایش لمسی وارد بازار کرده اند. اما اپل از این موضوع مستثنی بوده است و تاکنون از این فناوری در مک بوک های خود استفاده نکرده است. پتنت جدید ثبت شده توسط این شرکت نشان می دهد که مک بوک های جدید از صفحه لمسی فوق نازک استفاده خواهند کرد. همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از کاربران به این نتیجه برسند که مک بوک جدید با صفحه لمسی به زودی وارد بازار خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل هنوز صحبتی در مورد استفاده از نمایشگر لمسی در مک بوک نکرده است و تنها به استفاده از تاچ بار در این محصولات محبوب استفاده کرده است. نایب رئیس ارشد بخش مهندسی نرم افزار اپل میگوید: بلند کردن دست برای استفاده از صفحه لمسی می تواند برای کاربر بسیار خسته کننده باشد. ممکن است در آینده اپل سیاست خود را تغییر دهد و مک بوک هایی با نمایشگر لمسی وارد بازار کند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

به گزارش MSPoweruser پتنت جدید که مورد تایید نیز قرار گرفته است به سنسور لمسی فوق نازک مجهز است. این سنسور بسیار نازک می تواند ضخامت این محصولات را به طور فزاینده ای کاهش دهد. البته در این پتنت به دستگاه خاصی اشاره نشده است. ممکن است در آیفون، آیپد و یا مک بوک مورد استفاده قرار بگیرد. اما اگر این شرکت تصمیم بگیرد مک بوک مجهز به نمایشگر لمسی وارد بازار کند به وسیله این سنسور ها کار راحتی را در پیش رو خواهد داشت.
در توضیحات مربوط به پتنت جدید اپل آمده است که این فناوری قرار است تصویر روی نمایشگر را تا فاصله شیشه بهبود بخشیده و همچنین باعث کاهش وزن دستگاه شود.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا