پتنت جدید اپل ایده وجود دوربین در اپل‌واچ را روایت می‌کند

زمانی که برای اولین بار اپل‎واچ به بازار آمد، اپل دلیلی برای قرار دادن یک دوربین داخل یک دستگاه کوچک نداشت تا آن را حجیم‎تر کند. ولی طبق پتنتی که این هفته منتشر شد، این شرکت ممکن است تصمیمش را عوض کرده باشد. وب‎سایت Patently Apple این پتنت را آشکار کرده و با آن‎که مواردی […]

زمانی که برای اولین بار اپل‎واچ به بازار آمد، اپل دلیلی برای قرار دادن یک دوربین داخل یک دستگاه کوچک نداشت تا آن را حجیم‎تر کند. ولی طبق پتنتی که این هفته منتشر شد، این شرکت ممکن است تصمیمش را عوض کرده باشد.

وب‎سایت Patently Apple این پتنت را آشکار کرده و با آن‎که مواردی بیشتر از فناوری دوربین را شامل می‎شود، ولی هم‎چنین یک ماژول دوربین را نشان می‎دهد که به داخل قطعات داخلی ساعت در کنار سایر سنسورها ساخته شده است:

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

پتنت جدید اپل

مهم است که ذکر کنیم که این پتنت حرف‎های زیادی برای گفتن دارد حتی با آن‎که برای گفتن آن تلاش زیادی کرده است “صفر، یک، یا بسته به نحوه‎ی اجرا، دوربین‎های بیشتری می‎‎تواند فراهم شود.” و زمانی که بحث اجرا پیش کشیده می‎شود، هر ایده‎ی بالقوه در نظر گرفته می‎شود یعنی: دوربین‎ها در یک طرف یا در بالا برای عکاسی به شیوه‎ی سنتی یا اسکن کردن کد QR، یا یک دوربین در جلوی واچ‎فیس برای گرفتن تصاویر سلفی.

پتنت جدید اپل از مک‌بوک با قابلیت‌ اتصال سیم‌کارت حکایت دارد

فعلا، به نظر می‎آید که اپل هم‎چنان در حال بازی کردن با گزینه‎های پیش روی خود و کسب اطمینان از این است که تمامی اصول آن‎ها تحت پوشش قرار خواهد گرفت.