به‌روزرسانی جدید، سرویس Samsung Cloud را به گلکسی S7 و S7 edge می‌آورد

گوشی‎های گلکسی اس 7 و اس 7 اج سامسونگ شروع به دریافت به‎روزرسانی جدیدی کرده‎اند. در حال حاضر شروع ارائه‎ی این آپدیت از کشور ایتالیا است و به دنبال آن سرویس Samsung Cloud به این گوشی‎ها آورده می‎شود. سرویس Samsung Cloud عبارت از سرویس ابری این شرکت است که معرفی آن با گوشی اخیرا رونمایی […]

گوشی‎های گلکسی اس 7 و اس 7 اج سامسونگ شروع به دریافت به‎روزرسانی جدیدی کرده‎اند. در حال حاضر شروع ارائه‎ی این آپدیت از کشور ایتالیا است و به دنبال آن سرویس Samsung Cloud به این گوشی‎ها آورده می‎شود. سرویس Samsung Cloud عبارت از سرویس ابری این شرکت است که معرفی آن با گوشی اخیرا رونمایی شده‎ی این غول دنیای فناوری کره‎ای یعنی گوشی‎هوشمند گلکسی نوت 7 صورت گرفت.

علاوه بر آن، در این آپدیت که حجمی در حدود 152 مگابایت دارد، بسته‎ی امنیتی اندرویدی برای ماه آگوست و هم‎چنین برخی از موارد بهبودیافته‎ی مربوط به بلوتوث و NFC در بحث عملکرد دستگاه‎های مورد نظر، نیز لحاظ شده است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

سرویس Samsung Cloud

طبق روال همیشگی مربوط به آپدیت‎های OTA، ممکن است تا زمان رسیدن این به‎روزرسانی به دستگاه شما کمی طول بکشد. ولی اگر نمی‎توانید صبور باشید می‎توانید با رفتن به منوی تنظیمات گوشی خود به صورت دستی وجود این به‎روزرسانی را بررسی کنید.