در نسخه جدید لانچر پیکسل نوار جستجوی گوگل بر می‎گردد

زمانی که گوشی‎های Google Pixel و Pixel XL سال گذشته عرضه شدند، در آن‎ها لانچر جدید پیکسل به کار گرفته شده بود. در این رابط‎کاربری به جای نوار جستجوی همیشگی گوگل شاهد یک ویجت گوگل به شکل قرص بودیم که در سمت چپ صفحه قرار گرفته بود و دما و تاریخ در سمت راست دیده […]

زمانی که گوشی‎های Google Pixel و Pixel XL سال گذشته عرضه شدند، در آن‎ها لانچر جدید پیکسل به کار گرفته شده بود. در این رابط‎کاربری به جای نوار جستجوی همیشگی گوگل شاهد یک ویجت گوگل به شکل قرص بودیم که در سمت چپ صفحه قرار گرفته بود و دما و تاریخ در سمت راست دیده می‎شدند. حال اخباری مبنی بر این شنیده می‎شود که نسخه‎ی جدیدی از لانچر پیکسل در بعضی از گوشی‎های پیکسل ظاهر شده است.

به جای ارائه‎ی ویجت گوگل و اطلاعات مربوط به تاریخ و هوا، نسخه‎ی جدید این لانچر دارای کادر جستجوی گوگل است که عملا کل طول نمایشگر را اشغال می‎کند. اگر صاحب یکی از گوشی‎های گوگل هستید و این نوار جستجوی ساده را به ویجت ترجیح می‎دهید، تنها کافی است که در اپلیکیشن لانچر داده‎ها را پاک کنید تا به دنبال آن نسخه‎ی جدید لانچر اجرا شود. گرچه، اگر زمانی را صرف شخصی‎سازی طراحی صفحه‎ی هوم کنید، پاک خواهد شد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در نهایت، انتظار می‎رود که گوگل به‎روزرسانی به گوشی شما ارسال کند که شامل نسخه‎ی جدید لانچر پیکسل است.