اندازه گیری دمای بدن قابلیت جدید اپل واچ نسخه 2022

نسل هفتم اپل واچ در مقایسه با مدل فعلی سری 6 حواشی باریک‌تر در اطراف نمایشگر و صفحه نمایش روشن‌تر دارد و شکاف بین شیشه و نمایشگر لمسی کم خواهد شد. سری 7 همچنین از فناوری اتصال اولترا واید بند (UWB) پشتیبانی خواهد کرد. به گزارش اخبار موبایلی تکنا به نقل از بلومبرگ، این روزنامه […]

نسل هفتم اپل واچ در مقایسه با مدل فعلی سری 6 حواشی باریک‌تر در اطراف نمایشگر و صفحه نمایش روشن‌تر دارد و شکاف بین شیشه و نمایشگر لمسی کم خواهد شد. سری 7 همچنین از فناوری اتصال اولترا واید بند (UWB) پشتیبانی خواهد کرد.

به گزارش اخبار موبایلی تکنا به نقل از بلومبرگ، این روزنامه گزارش جدیدی را در مورد اپل واچ منتشر کرده است تا مشخص کند پاییز امسال و سال بعد از این ساعت هوشمند باید چه انتظاراتی داشته باشیم.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

سپس به نسل هشتم اپل واچ می‌رسیم که ظاهرا قابلیت‌های اندازه‌گیری فشار خون، قند خون و سطح الکل را خواهد داشت. گزارش جدید بلومبرگ تایید می‌کند اپل واقعا در حال کار روی این قابلیت‌ها است اما همچنین به یک حسگر ویژه دمای بدن اشار می‌کند.

کاویار از نسخه سفارشی آیفون ۱۳ پرو المپیک زمستانی امسال رونمایی کرد

هنوز چندین سال با اضافه شدن قابلیت اندازه‌گیری قند خون به یک ساعت هوشمند فاصله داریم که به افراد دیابتی اندازه می‌دهد بدون نیاز به خون دادن، سطح قند خون را اندازه‌گیری کنند.

اما استفاده اپل واچ از حسگر دمای بدن واقع‌گرایانه‌تر است و سال 2022 به ساعت هوشمند اپل می‌تواند اضافه شود. بلومبرگ می‌گوید اپل واچ مدل 2022 همچنین یک مدل به‌روزرسانی‌ شده SE و یک مدل کاملا جدید ورزشی با طراحی فوق محکم خواهد داشت.