گوگل سال آینده اولین ساعت هوشمند خود به نام پیکسل واچ را معرفی می کند

گوگل قصد دارد ساعت هوشمندی را با نام احتمالی پیکسل واچ در بهار ۲02۲ معرفی کند. طبق گفته منابع آگاه هم اکنون گوگل در حال کار روی این ساعت هوشمند است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، برخی منابع آگاه گزارشی را منتشر کردند که نشان می‌دهد گوگل روی یک ساعت هوشمند با […]

گوگل قصد دارد ساعت هوشمندی را با نام احتمالی پیکسل واچ در بهار ۲02۲ معرفی کند. طبق گفته منابع آگاه هم اکنون گوگل در حال کار روی این ساعت هوشمند است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، برخی منابع آگاه گزارشی را منتشر کردند که نشان می‌دهد گوگل روی یک ساعت هوشمند با اسم رمز روهان (Rohan) کار میکند و برخی مدیران اجرایی نیز تلاش کردند تا این ساعت را برای عرضه در سال آینده آماده کنند. احتمالا گوگل پیکسل واچ را با پوسته Wear OS 3 روانه بازار خواهد کرد تا این شرکت فناوری بتواند آخرین نسخه نرم افزار ساعت هوشمند را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 گروه سخت افزار پیکسل به طور جداگانه وظیفه توسعه این ساعت هوشمند را بر عهده دارند. احتمالاً فیت‌بیت که توسط گوگل در اوایل سال جاری خریداری شده بود نقشی در توسعه این محصول پوشیدنی نخواهد داشت. هنوز نام واقعی این ساعت هوشمند مشخص نیست اما احتمالاً قرار است به عنوان رقیبی در بازار با اپل واچ رقابت کند. از دیگر ویژگی های این ساعت هوشمند می توان به قابلیت هایی مانند تناسب اندام، گام شمار، مانیتور ضربان قلب و همچنین فیت‌بیت با Wear OS را نام برد.

گیفت مکس تضمین کمترین نرخ خرید گیفت کارت 100% قانونی گوگل پلی | خرید گیفت کارت ارزان | Giftmax.ir

گوگل سعی داشت تا دو دستگاه ال‌جی واچ اسپورت و ال‌جی واچ استایل را تحت برند پیکسل معرفی کند اما پس از آن ریک استرلو رئیس بخش سخت افزار گوگل اعلام کرد چنین کاری هرگز انجام نخواهد شد. زیرا این محصولات شباهتی به دیگر محصولات خانواده پیکسل ندارد و گوگل این تصمیم را لغو کرده است. احتمالاً در آینده اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی این ساعت هوشمند منتشر خواهد شد.