سرانجام اندروید 7 نوقا برای نکسوس 6 عرضه شد

چند وقتی می‎شود که اندروید 7.0 نوقا برای دستگاه‎های نکسوس ارائه شده است و گوشی جدید ال‎جی یعنی LG V20 نیز با این سیستم‎عامل عرضه شد، ولی چند دستگاه نکسوس به دلیل مشکلاتی که با این به‎روزرسانی داشتند از این آپدیت جا ماندند. گرچه، به نظر می‎رسد که این بین نکسوس 6 در نهایت آپدیت […]

چند وقتی می‎شود که اندروید 7.0 نوقا برای دستگاه‎های نکسوس ارائه شده است و گوشی جدید ال‎جی یعنی LG V20 نیز با این سیستم‎عامل عرضه شد، ولی چند دستگاه نکسوس به دلیل مشکلاتی که با این به‎روزرسانی داشتند از این آپدیت جا ماندند. گرچه، به نظر می‎رسد که این بین نکسوس 6 در نهایت آپدیت اندروید نوقا را دریافت می‎کند.

گوگل هیچ‎وقت دلیل رسمی برای تاخیر ارائه‎ی آپدیت نوقا برای گوشی‎ Nexus 6 یا تبلت Nexus 9 LTE ارائه نداده است، ولی شایعه شده که دلیل آن در رابطه با کم شدن شارژ باتری بوده است. مشکل هرچه می‎خواهد باشد، به نظر می‎رسد که گوگل آن را رفع کرده است چون گزارش‎هایی از سوی کاربران به گوش می‎رسد که آن‎ها شاهد دریافت اندروید 7.0 برای دستگاه‎های نکسوس 6 بوده‎اند، حتی آن دسته از دستگاه‎هایی که در طرح نسخه‎ی پیش‎نمایش اندروید نوقا برای توسعه‎دهندگان ثبت‎نام نکرده بودند. این به‎روزرسانی، با بیلدنامبر NBD90Z، حجمی در حدود 860 مگابایت دارد، بنابراین مطمئن شوید قبل از اقدام به نصب آن چند گیگابایت فضای خالی بر روی گوشی خود داشته باشید.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اگر دستگاه شما اندروید نوقا را در قالب آپدیت OTA دریافت نکرده است، گوگل ایمیج‎های رسمی آن را منتشر کرده است. متاسفانه، ولی کاربران تبلت Nexus 9 LTE باید هنوز صبور باشند.