آخرین به‌روزرسانی وان‌درایو برای کاربران اندرویدی امکان مشاهده فایل‌های بیشتری به‌صورت آفلاین فراهم کرده است

مایکروسافت نسخه‎ی جدیدی از اپلیکیشن وان‎درایو برای اندروید عرضه کرده است که با خود قابلیت کاملا جدیدی به همراه می‎آورد و یک ویژگی را نیز بهبود می‎بخشد. توانایی مشاهده‎ی فایل‎‏های وان‎درایو به صورت آفلاین قابلیت جدیدی نیست، اما مایکروسافت این قابلیت را بهبودبخشده تا کاربران به دنبال آن اجازه داشته باشند فایل‌های بیشتری را به […]

مایکروسافت نسخه‎ی جدیدی از اپلیکیشن وان‎درایو برای اندروید عرضه کرده است که با خود قابلیت کاملا جدیدی به همراه می‎آورد و یک ویژگی را نیز بهبود می‎بخشد.

توانایی مشاهده‎ی فایل‎‏های وان‎درایو به صورت آفلاین قابلیت جدیدی نیست، اما مایکروسافت این قابلیت را بهبودبخشده تا کاربران به دنبال آن اجازه داشته باشند فایل‌های بیشتری را به این صورت مشاهده کنند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

تاکنون، کاربران اندرویدی وان‎درایو می‎توانستند یک فایل را به‎‎‌صورت آفلاین دانلود و مشاهده کنند. گرچه، پس از ارائه‎ی آخرین به‎روزرسانی، این اپلیکیشن به کاربران اجازه‎ی دانلود کامل یک پوشه را می‎دهد که می‎تواند برای مشاهده‎ی آفلاین چندین فایل داشته باشد.

البته توجه داشته باشید، قابلیت مشاهده‎ی چندین فایل به‎صورت آفلاین تنها در اختیار کاربرانی قرار دارد که مشترکین سرویس‎های Office 365 Personal، Home و Solo هستند. آن دسته از کاربران دارای حساب آموزشی و کاری در Office 365 به این قابلیت جدید در تاریخ دیگری دسترسی خواهند داشت.

جدا از بهبود این قابلیت، مایکروسافت طراحی بخش Discover view را به‎روزرسانی کرده است. به عبارت دیگر، کاربران حال به فیدهای به مراتب مرتب شده‎ای دسترسی خواهند داشت که تنها اطلاعات مرتبط با نیازهای آن‎ها را نشان خواهد داد.

نسخه‎ی 4.12 اپلیکیشن وان‎درایو دارای این بهبودها و تغییر خواهد بود و کاربران از پلی‎استور گوگل می‎توانند آن را دریافت کنند.