عرضه OnePlus 5 تابستان آغاز می‌شود

نسل بعدی دو گوشی وان‎پلاس 3 و 3T وان‎پلاس 5 نام خواهد داشت و تابستان امسال به بازار می‎آید. این خبر به تایید The Verge رسیده است و اولین اطلاعات رسمی به شمار می‎رود که از شهر شنژن چین به گوشی می‎رسد. تاکنون ما تنها تیزرهای تبلیغاتی، شایعات و اطلاعات به بیرون درز یافته از این گوشی […]

نسل بعدی دو گوشی وان‎پلاس 3 و 3T وان‎پلاس 5 نام خواهد داشت و تابستان امسال به بازار می‎آید. این خبر به تایید The Verge رسیده است و اولین اطلاعات رسمی به شمار می‎رود که از شهر شنژن چین به گوشی می‎رسد.

تاکنون ما تنها تیزرهای تبلیغاتی، شایعات و اطلاعات به بیرون درز یافته از این گوشی را داشتیم که به ادعای آن‎ها اسمارت‎فون بعدی وان‎پلاس مجهز به یک نمایشگر 5.5 اینچی با رزولوشن QHD و چیپست اسنپ‎دراگون 835 است. رم 6 گیگابایت خواهد بود و صحبت‎هایی مبنی بر استفاده از 8 گیگابایت رم نیز شنیده می‎شود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

شرکت چینی وان‎پلاس تصمیم گرفته است به جای عدد 4 از 5 استفاده کند چون این عدد در کشور این شرکت نحس شناخته می‎شود. این شرکت هم‎چنین اعلام کرده است که یکی از دلایل انتخاب عدد 5، شماره پیراهن تیم Robert Horry است که یکی از بازیکنان سابق لیگ والیبال NBA آمریکا به شمار می‎رود، ورزشکاری که در بین تعداد زیادی از کارکنان وان‎پلاس محسوب است.