شرکت وان‎پلاس دو سیستم‌عامل اکسیژن و هیدروژن را ادغام می‌کند

در طول چند سال گذشته، شرکت وان‎پلاس با ارائه‎ی گوشی‎هایی با مشخصات سخت‎افزاری قابل احترام و قیمتی کاربرپسند، شهرتی برای خود به وجود آورده است. این شرکت هم‎چنین در بخش‎ نرم‎افزاری گوشی‎های خود تغییراتی داده است. کاربران بازارهایی به جز بازار چین رام‎های سیستم‎عامل اکسیژن این شرکت و کاربران چینی سیستم‎عامل هیدروژن را دریافت می‎کنند. […]

در طول چند سال گذشته، شرکت وان‎پلاس با ارائه‎ی گوشی‎هایی با مشخصات سخت‎افزاری قابل احترام و قیمتی کاربرپسند، شهرتی برای خود به وجود آورده است. این شرکت هم‎چنین در بخش‎ نرم‎افزاری گوشی‎های خود تغییراتی داده است. کاربران بازارهایی به جز بازار چین رام‎های سیستم‎عامل اکسیژن این شرکت و کاربران چینی سیستم‎عامل هیدروژن را دریافت می‎کنند. هردو این سیستم‎عامل‎ها مبتنی بر سیستم‎عامل اندروید بوده ولی سطح سفارشی‎سازی آن‎ها متفاوت است. شرکت وان‎پلاس امروز اعلام کرد که به منظور بهبودبخشیدن تجربه‎ی کاربردی قصد ادغام هر دو سیستم‌عامل اکسیژن و هیدروژن را دارد.

سیستم‎عامل اکسیژن شرکت وان‎پلاس با نسخه‎ی خام اندروید تقریبا هیچ‎ تفاوتی ندارد. رابط کاربری تغییرات و سفارشی‎سازی‎های زیادی در خود نمی‎بیند ولی در سیستم‎عامل هیدروژن تغییرات زیادی اعمال شده است تا دارای یک شخصیت کاملا متفاوت باشد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

این شرکت تصمیم گرفته است دیگر به تقسیم منابع خود به منظور ایجاد دو سیستم‎عاملی که عملا یک چیز به شمار می‎روند، نپردازد و به دنبال ادغام آن‎ها باشد. این شرکت می‎گوید که یکی از مزایای این عمل بالا بردن سرعت ارائه‎ی آپدیت‎های نرم‎افزاری است و هم‎چنین آن‎ها قادر به ادامه دادن افزایش کیفیت این‎ به‎روزرسانی‎ها خواهند بود.

تیم توسعه‎دهندگان شرکت وان‎پلاس حالا تمرکز بر عرضه‎ی یک آپدیت‎نرم‎افزاری خواهد داشت و نه تنها در زمان لازم برای طراحی رابط‎کاربری صرفه‎جویی می‎شود بلکه باعث فضای بیشتری در اختیار توسعه‎دهندگان برای رشد و بهبود تجربه‎ی کاربر قرار می‎گیرد. باید صبر کنیم و ببینیم آیا این تیم در آپدیت مهم بعدی نرم‎افزاری خود از سیستم‎عامل اکسیژن بیشتر الهام می‎گیرند یا هیدروژن.