اخبار شرکت‌ها

فناوری شارژ سریع 80 واتی اوپو در سال 2021 معرفی می شود

اوپو قصد دارد تا فناوری شارژ سریع SuperVOOC 3.0 را در سال 2021 معرفی کند. این فناوری قادر است تا گوشی های موبایل را در مدت بیست دقیقه بطور کامل شارژ کند. احتمالا شارژ سریع 80 واتی رکورد دار شارژ سریع گوشی همراه خواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، بسیاری از شرکت ها از فناوری های مربوط به شارژ سریع در تولیدات خود استفاده کرده اند. اپو نیز در مدت کوتاهی توانسته بسیاری از محصولات خود را به این تکنولوژی مجهز کند. در سال های اخیر این شرکت فناوری های زیادی برای شارژ سریع معرفی کرده که همگی بسیار کاربردی بوده اند. اوپو همچنین قصد دارد تا سریعترین فناوری شارژ گوشی را در سال 2021 معرفی کند.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

اوپو برای فناوری جدید شارژ سریع ایده های بزرگی را در سر دارد. این شرکت قصد دارد تا تلاش های بسیاری را در این زمینه انجام داده و در این فناوری رکورد دار شود. یکی از کاربران در شبکه اجتماعی ویبو پیش از معرفی فناوری SuperVOOC 3.0 در مورد آن افشاگری کرده است. اوپو پیش از این فناوری شارژ سریع SuperVOOC 2.0 با توان 65 وات را معرفی کرده بود و از این فناوری در بسیاری از گوشی های خود مانند اوپو ایس ۲،‌ فایند ایکس ۲ و فایند ایکس ۲ پرو نیز استفاده کرده است. در فناوری شارژ سریع 65 واتی باتری می تواند در زمان نیم ساهت از صفر به صد برسد. همینطور شایعه هایی در مورد فناوری SuperVOOC 3.0 وجود دارد که در مدت بیست دقیقه قادر است باتری گوشی را از صفر به صد برساند که در نوع خود رکورد دار است.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا