شرکت Oukitel گوشی K10000S را با باتری 10000 میلی‌آمپرساعتی را روانه بازار می‌کند

شرکت چینی Oukitel سال گذشته با تولید گوشی‎هوشمندی به اسم K10000 همگان را به تعجب وا داشت. این گوشی ویژه دارای یک باتری بزرگ با گنجایش 10000 میلی‎آمپر ساعت بود، ولی معایب خاص خود را نیز داشت. گوشی Oukitel K10000 با داشتن 2 سانتی‎متر ضخامت واقعا حجیم بود، ولی با داشتن بدنه‎ی فلزی و باتری […]

شرکت چینی Oukitel سال گذشته با تولید گوشی‎هوشمندی به اسم K10000 همگان را به تعجب وا داشت. این گوشی ویژه دارای یک باتری بزرگ با گنجایش 10000 میلی‎آمپر ساعت بود، ولی معایب خاص خود را نیز داشت.

گوشی Oukitel K10000 با داشتن 2 سانتی‎متر ضخامت واقعا حجیم بود، ولی با داشتن بدنه‎ی فلزی و باتری بزرگی که داشت وزن آن نیز زیاد بود. به علاوه‎ی تمامی این موارد، شرکت Oukitel تصمیم به استفاده از یک پردازنده‎های واقعا رده‎پایین مدیاتک به همراه 2 گیگابایت رم و 16 گیگابایت حافظه‎داخلی گرفته بود.

حالا به نظر می‎رسد که این شرکت چینی تصمیم گرفته است به این گوشی‎هوشمند فرصت دیگری بدهد، یقینا چون فناوری پشت طراحی این گوشی و باتری آن، به اندازه‎ی کافی پیشرفته است تا به شرکت Oukitel اجازه دهد گوشی‎های باریک با باتری‎های بزرگ بسازد.

گوشی‎هوشمند اندرویدی بعدی این برند چینی قرار است K10000S نامیده شود، و همان‎طور که می‎توانید تصویر کنید یک نسخه‎ی به‎روزرسانی شده از مدل قبلی K10000 است که سال گذشته در آذرماه وارد بازار شد.

با آن‎که K10000S به احتمال زیاد باریکتر است، ولی از همان باتری 10000 میلی‎آمپر ساعتی استفاده خواهد کرد. حالا این گوشی در پشت خود از مواد شبه چرمی و فلز کمتر استفاده خواهد کرد، بنابراین نظیر یک دستگاه پرمیموم نیز به نظر خواهد آمد.

گرچه ما اعتقاد نداریم که گوشی Oukitel K10000S بتواند یک دستگاه رده‎بالا باشد، ولی یقینا بازار خوبی برای چنین گوشی‎هایی با باتری‎های بزرگ وجود دارد. انتظار می‎رود که K10000S فردا به صورت رسمی رونمایی شود، ولی یقینا پیش فروش آن از چند هفته بعد آغاز خواهد شد.

در رابطه با قیمت، مدل قبلی قیمتی برابر با 240 دلار داشت، بنابراین می‎توان با خیال راحت فرض کرد که مدل در پیش رو قیمتی در همان حدود خواهد داشت.

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال