تست باتری Galaxy S6 edge : آیا سامسونگ موفق بوده است؟

وقتی تلفن هوشمندی 5.1 اینچی با صفحه‌ی خمیده در دو طرف آن و وضوح تصویر 1440×2560 را در دستان خود داشته باشید و تنها یک باتری 2600 میلی‌آمپر ساعتی در آن به کار گرفته شده باشد، مقاومت بالای باتری این تلفن می‌تواند کمی سخت باشد. این موضوع برای ما نیز اتفاق افتاد و نتایج تست باتری Galaxy […]

وقتی تلفن هوشمندی 5.1 اینچی با صفحه‌ی خمیده در دو طرف آن و وضوح تصویر 1440×2560 را در دستان خود داشته باشید و تنها یک باتری 2600 میلی‌آمپر ساعتی در آن به کار گرفته شده باشد، مقاومت بالای باتری این تلفن می‌تواند کمی سخت باشد. این موضوع برای ما نیز اتفاق افتاد و نتایج تست باتری Galaxy S6 edge، ما را متعجب ساخت.

شرایط در تستی که ما انجام دادیم بسیار ساده بوده و در واقع، کارهایی بود هر فردی در طول روز انجام خواهد داد و نتیجه‌ی آن نیز بسیار جالب بود. این تلفن خمیده 8 ساعت و 11 دقیقه مقاومت کرد و برای شارژ شدن از زمانی که خاموش بود، 83 دقیقه بیشتر طول نکشید.

البته احتمالا بدانید که ما در تمامی تست‌های خود، شدت روشنایی را بر روی 200 قرار می‌دهیم و دلیل انجام این کار نیز، پوشش دادن تمام کارهای احتمالی که ما انجام نداده‌ایم، می‌باشد. در مورد تلفن هوشمند Galaxy S6 edge، ما شدت روشنایی بر روی 180 قرار دادیم چرا که این میزان، آخرین شدت روشنایی برای این تلفن هوشمند بود! البته فراموش نمی‌کنیم که شدت روشنایی این تلفن در مقایسه با تلفن‌های دیگر، پایین‌تر بوده است، با این وجود نموداری از مقایسه‌ی عملکرد تلفن‌های هوشمند بازار را آماده‌ کرده‌ایم که Galaxy S6 edge توانسته نتیجه‌ی بسیار خوبی را ثبت کند.

Our Samsung Galaxy S6 edge battery life test shows flagship-worthy endurance 2

تبلیغات :

buy Neuralink