رمز ارزویژه

پاراگوئه مقصد جدید ۵۰۰ هزار ماینر چینی بیت کوین

به دلیل قوانین سختگیرانه در چین در زمینه رمز ارزها و تعطیلی بسیاری از این مراکز، هفت مزرعه استخراج بیت کوین چینی قصد دارند تا تجهیزات خود را به کشور پاراگوئه انتقال دهند. انتظار می‌رود این نقل مکان چندین سال به طول انجامد و در نهایت حدود ۵۰۰ هزار دستگاه ماینر در پاراگوئه نصب شود.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، اکنون ۹۰ هزار دستگاه ماینر در پاراگوئه نصب شده و شرکت های دیگری نیز قصد دارند پاراگوئه را برای استخراج رمزارز انتخاب کنند. دلیل اصلی انتخاب این کشور برای ماینر ها نیز وجود ۵۵۰۰ مگاوات انرژی مازاد تجدید پذیر است. که می توان از آن برای تبدیل بیت کوین به پول استفاده کرد.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

تمام انرژی برق مورد نیاز این کشور از طریق انرژی برق آبی تامین می شود. سپس به کشورهایی مانند آرژانتین و برزیل نیز فروخته می‌شود. بنیتز ریکمن، مدیرعامل مزرعه استخراج دیجیتال Digital Assets S.A پاراگوئه میگوید: بسیاری از شرکت ها تلاش کردند تا برای نصب ماینینگ با این شرکت تعامل داشته باشند. بیشترین سرانه تولید برق در جهان به دلیل وجود سد های برق آبی به پاراگوئه تعلق دارد. هر سد آبی در این کشور حدود ۱۵۰۰ مگاوات برق تولید می کند که تنها کمتر از نیمی از این رقم به مصرف به می‌رسد.

این انرژی مازاد پاراگوئه را به مکان خوبی برای ماینرها تبدیل کرد. بطوری که تولید پایدار ۵5۰۰ مگاوات انرژی مازاد در پاراگوئه آنجا را برای ماینر های چینی جذاب کرده است.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا