احتمال معرفی گلکسی اسمارت تگ سامسونگ پس از گلکسی نوت ۲۰

احتمالا سامسونگ قصد دارد ردیاب گلکسی اسمارت تگ را پس از معرفی گلکسی نوت ۲۰ همراه با قابلیت SmartThings Find معرفی کند. خبرهای منتشر شده نشان می‌دهد که این شرکت در حال حاضر بر روی یک ردیاب کوچک به نام گلکسی اسمارت تگ به شکل تایل کار میکند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی […]

احتمالا سامسونگ قصد دارد ردیاب گلکسی اسمارت تگ را پس از معرفی گلکسی نوت ۲۰ همراه با قابلیت SmartThings Find معرفی کند. خبرهای منتشر شده نشان می‌دهد که این شرکت در حال حاضر بر روی یک ردیاب کوچک به نام گلکسی اسمارت تگ به شکل تایل کار میکند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، محصول جدید سامسونگ تاییدیه لازم را در کشور اندونزی دریافت کرده و احتمالاً کار روی آن را نیز آغاز کرده است. پیش از این نیز سامسونگ نوعی ردیاب LTE از برند SmartThings عرضه کرده بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد قابلیت SmartThings Find را نیز درون این ردیاب جاسازی کند. تمامی ردیاب های هوشمند ساخته شده تا به حال از بلوتوث برای ردیابی استفاده کرده بودند. اما امکان دارد سامسونگ روش دیگری را مانند باند فوق وسیع (UWB) را در این محصول استفاده کرده باشد. علاوه بر آن احتمال وجود قابلیت هایی مانند LTE و GPS نیز در این ردیاب وجود دارد.

علاوه بر سامسونگ، اپل نیز کار بر روی این گونه ردیاب ها را آغاز کرده و خبرهایی منتشر شده که نشان می دهد اپل تلاش دارد تا به این بخش ورود کند. ایرتگ اپل احتمالاً از بلوتوث استفاده خواهد کرد و عملکرد آن نیز مشابه با تایل خواهد بود. بسیاری امیدوار بودند که اپل این محصول را امسال معرفی کند اما در هیپ کدام از مراسم های آنلاین این شرکت، ایرتگ ال معرفی نشد و احتمالا سال آینده عرضه خواهد شد.