۵ آهنگ محبوب بابک جهانبخش

هر خواننده و هنرمندی که در زمینه موسیقی فعالیت دارد، حال ممکن است این هنرمند خواننده و یا آهنگساز و … باشد، در هر صورت قطعه و یا قطعاتی از خود داشته که بسیار محبوب بوده و همه شنونده ها در سنین مختلف از آن انتقاد مثبت داشته اند. و یا می توان گفت در […]

هر خواننده و هنرمندی که در زمینه موسیقی فعالیت دارد، حال ممکن است این هنرمند خواننده و یا آهنگساز و … باشد، در هر صورت قطعه و یا قطعاتی از خود داشته که بسیار محبوب بوده و همه شنونده ها در سنین مختلف از آن انتقاد مثبت داشته اند.

و یا می توان گفت در کارنامه کاری خود برخی آثار را به انتشار رسانده اند که محبوب تر از سایر اثرها به چشم می خورد. معمولا اینگونه قطعات هنری ریتمی شاد و یا احساسی دارند که در این زمینه موزیک هرگز نقد منفی نخواهد داشت مگر آنکه خود خواننده سعی بر بدخوانی و یا آهنگساز ریتمی نامناسب بوجود آورده باشد.

بابک جهانبخش که نام اصلی وی علی می باشد متولد سال 1362 در بوخوم آلمان بوده که اکنون بعد از سال ها تجربه و اجراهای گوناگون به لیست 10 خواننده خوب ایرانی وارد شده است و طرفداران بسیاری نیز دارد. در میان کارهای منتشر شده بابک جهانبخش می توان نام 5 اثر هنری وی را معرفی کرد که بسیار محبوب می باشند.

این اثرها به ترتیب بر اساس سال های انتشار دسته بندی کرده ایم و در انتها مرجعی برای دانلود اهنگ جدید بابک جهانبخش معرفی خواهیم کرد.

آهنگ دوست دارم با صدای بابک جهانبخش

آهنگ دوست دارم بابک جهانبخش را می توان به عنوان یکی از کارهای وی معرفی کرد. تمامی کارهای این موزیک زیبا و دوستداشتنی اعم از اهنگسازی، ترانه سرایی و تنظیم را خود بابک جهانبخش انجام داده است.

این موزیک که در دی ماه سال 1389 بصورت تک اهنگ منتشر شده است بعد از گذشت 5 ماه در ۀبوم «زندگی من» بابک جهانبخش قرار گرفت که زیباترین قطعه در این آلبوم بشمار می رفت. همچنین می توان گفت دوست دارم بابک جهانبخش جزء محبوب ترین قطعات کنسرت های وی می باشد.

آهنگ تازگیا از بابک جهانبخش

تازگیا بابک جهانبخش اگرچه یکی از موزیک های محبوب و دوستداشتنی وی بشمار میرود اما این آهنگ یکی از موسیقی ها غیر رسمی وی بوده که با این حال مورد علاقه شنونده ها می باشد. این موزیک در آبان ماه سال 1387 منتشر شده است.

این موزیک با ترانه علی بحرینی یکی از قطعات لو رفته آلبوم تازگیا بابک جهانبخش می باشد. ترانه و ملودی تازگیا باهم جور درآمده بود و درکل به دور بودن ریتم این موزیک با سایر آهنگ های آن دوره سبب شد تا موزیک تازگیا به کلی شهرت پیدا کند و میان شنونده های موزیک جیگاه خوبی را بدست بیاورد.

تازگیا را می توان از جمله موزیک های خوب بابک جهانبخش تلقی کرد اکنون نیز در پلی لیست خیلی از افراد وجود دارد.

آهنگ بابک جهانبخش به نام چی شده

چی شده بابک جهانبخش را می توان تحولی در صنعت موسیقی پاپ ایرانی دانست. موزیک ویدیو این آهنگ جدید بابک جهانبخش مکرر از شبکه های ماهواره ای و داخلی ایران پخش میشد و تقریبا به قعه ای هیت تبدیل شده بود.

بعد از آنکه در ایران اعلام ممنوعیت همکاری با شبکه های ماهواره ای انجام شد، بابک جهانبخشدر ایران اولین خواننده ای بود که مانع پخش آثارش در شبکه های ماهواره ای شد. اما با اینکه دیگر موزیک چی شده در این شبکه پخش نمی شود و تقریبا 10 سال از زمان انتشار آن می گذرد، اما هنوز از سوی مخاطبین این موزیک جز محبوب ترین اهنگ های این خواننده بوده و در کنسرت هایش هنوز به اصرار مخاطبین اجرا می شود.

این قطعه با آهنگسازی پیام هوشمند که آثار ماندگاری را برای بابک جهانبخش ساخته به دست مخاطبین رسیده است.

ای دل از بابک جهانبخش

معمولا هر خواننده استایلی دارد و به سختی می شود این استایل و شخصیت را در موزیک های این افراد مشاهده کرد. برای همین موضوع بابک جهانبخش از معدود خوانندگانی است که توانسته استایل و نوع شخصیت رفتاری خود را در موزیک و آهنگ جدید خود بیان کند و ان را به نمایش بگذارد.

ای دل از همان دسته قطعات هنری است که شخصیت بابک جهانبخش را به همراه دارد. این موزیک را می توان قطعه ای احساسی به مانند اهنگ دوست دارم وی دانست که با ترانه سراییف آهنگسازی و تنظیم خود بابک جهانبخش به انتشار رسیده است.

این موزیک زیبا سومین قطعه هنری از آلبوم «من و بارون» بابک جهانبخش بحساب می آید و حتی اکنون نیز در کنسرت های وی اجرا شده و مخاطبین بسیاری دارد.

آهنگ فکرشو کن بابک جهانبخش

فکرشو کن بابک جهانبخش یکی دیگر از موزیک های غیر رسمی وی بشمار رفته که اکنون نیز مورد حمایت شنونده های اهنگ هایش می باشد. اهنگ بابک جهانبخش فکرشو کن یکی دیگر از موزیک های آلبوم تازگیا وی بوده که پس از انتشار غیر رسمی و در عین حال هجوم نقد های مثبت به سمت فکرشو کن، این آهنگ در لیست قطعات آلبوم «بی اسم» بابک جهانبخش قرار گرفت.

قطعات این آلبوم را پوریا حیدری عزیز انجام داده است که هنر وی بر روی موزیک فکرشو کن موجب شد تا این اثر از محبوب ترین کارهای بابک جهانبخش بشمار می رود.

ممکن است تمامی اهنگ های بابک جهانبخش را نشنیده باشید و یا از موزیک های قدیمی وی اسمی نشنیده باشید. موزیکیشو یکی از وب سایت های خوب دانلود موزیک جدید ایرانی می باشد و در این زمینه فعالیت گسترده ای را انجام داده است.

رسانه موزیکیشو برای کاربران و علاقه مندان به موزیک فول آلبوم بابک جهانبخش را قرار داده است تا بتوانند با سرعت و راحتی بیشتری آن را دانلود کنند. همچنین علاقه مندان به موزیک بابک جهانبخش حیف را که جدیدترین اهنگ وی بشمار می رود می توانند با 2 کیفیت خوب و عالی و دانلود کنند. امیدواریم با خواندن مطالب فوق نهایت لذت را برده باشید.

تبلیغات :

buy Neuralink