جلوگیری از کلاهبرداری های سرویس های ارزش افزوده

وزیر ارتباطات اخیرا در توئیتی خبر از جلوگیری دزدی جیب مردم داده است. او در رابطه با سرویس های ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده هشدار داده است و آن ها را نوعی دزدی دانسته است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز، محمدجواد آذری جهرمی در توئیت خود عنوان کرده است که: شاید […]

وزیر ارتباطات اخیرا در توئیتی خبر از جلوگیری دزدی جیب مردم داده است. او در رابطه با سرویس های ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده هشدار داده است و آن ها را نوعی دزدی دانسته است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز، محمدجواد آذری جهرمی در توئیت خود عنوان کرده است که: شاید وقتش رسیده باشد که به زودی «کل سرویس‌های ارزش افزوده» را برای همیشه تعطیل کنیم. دوستان دیگر به یقین رسیده‌اند که در مورد حق‌الناس هیچ خط قرمزی ندارم. مخصوصا اگر از جیب مردم دزدی شود!

او از همکاری مردم در رابطه با جلوگیری از کلاهبرداری های بیش تر تشکر کرده و شماره گیری *800# را بسیار موثر دانسته است. او از کاهش 30 درصدی این دست کلاهبرداری ها از طریق تلفن همراه از مرداد ماه خیر داده است و مردم را تشویق کرده است تا *800 # را به یکدیگر معرفی کرده و از آن جهت جلوگیری از کلاهبرداری های خدمات ارزش افزوده تلفن همراه استفاده کنند.

تبلیغات :

buy Neuralink