زمان نمایش ریلز در اینستاگرام تا ۹۰ ثانیه افزایش یافت

متا ویژگی های جدیدی را برای اینستاگرام و فیسبوک رونمایی کرده است. این شرکت در رقابت با تیک تاک قصد دارد همچنان به بهبود شبکه های اجتماعی خود ادامه دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، متا دو ویژگی جدید به فیسبوک و اینستاگرام اضافه کرده است. از این پس کلیه کاربران در […]

متا ویژگی های جدیدی را برای اینستاگرام و فیسبوک رونمایی کرده است. این شرکت در رقابت با تیک تاک قصد دارد همچنان به بهبود شبکه های اجتماعی خود ادامه دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، متا دو ویژگی جدید به فیسبوک و اینستاگرام اضافه کرده است. از این پس کلیه کاربران در اینستاگرام می توانند ویدیوهای ریلز را در ۹۰ ثانیه مشاهده کنند. همچنین ویژگی Sound Sync نیز در فیسبوک قابل استفاده خواهد بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

 پست جدید متا در وبلاگ فیسبوک نشان می دهد هم‌اکنون قابلیت ریلز در اینستاگرام به ویژگی هایی مانند نظرسنجی، ایموجی و مسابقه مانند استوری ها مجهز شده است. به گفته متا این ویژگی‌ها می‌تواند تعامل کاربران را همانند استوری ها افزایش دهد. از مهمترین ویژگی جدید ریلز امکان اضافه کردن صدای کاربر یا هر صدای پس زمینه دیگر برای ویدیوها خواهد بود. علاوه بر آن اینستاگرام از طریق قالب های مشخص به کاربران کمک می کند ویدئوهای خود را راحت تر ایجاد کنند.

هشدار FTC برای تاثیرگذاران اینستاگرام

 همچنین مدت زمان ویدیو های ریلز نیز به ۹۰ ثانیه افزایش یافته است که نسبت به گذشته ۳۰ ثانیه افزایش داشته است. با این وجود در مقایسه با تیک تاک که امکان ساخت ویدیوهای ۱۰ دقیقه ای را برای کاربران فراهم می کند همچنان محدود است.