کاربران نکسوس 7 (2013) که ناتیفیکیشن اسپانیایی دریافت کرده‌اند هشیار باشند

برخی از کاربران نکسوس 7 (2013) گوگل در حالی که زبان اصلی گوشی انگلیسی انتخاب شده، اعلان عجیبی را به زبان اسپانیایی دریافت کرده‌اند. گویا این اعلان آپدیت امنیتی تیرماه را شامل می‌شود و تنها 12 مگابایت حجم دارد؛ اما اگر شما هم از جمله کاربرانی هستید که این آپدیت را دریافت کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم […]

برخی از کاربران نکسوس 7 (2013) گوگل در حالی که زبان اصلی گوشی انگلیسی انتخاب شده، اعلان عجیبی را به زبان اسپانیایی دریافت کرده‌اند. گویا این اعلان آپدیت امنیتی تیرماه را شامل می‌شود و تنها 12 مگابایت حجم دارد؛ اما اگر شما هم از جمله کاربرانی هستید که این آپدیت را دریافت کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم از نصب آن خودداری کنید.

گفته می‌شود کاربرانی که به نصب این آپدیت اقدام کرده‌اند، موفق به اتمام نصب آن نشده و در اواسط کار، فایل نصب به طور کلی متوقف می‌شود. حالا که گوگل هم از این موضوع آگاهی پیدا کرده احتمالا به زودی آپدیت جدیدی را این‌ بار به زبان انگلیسی منتشر خواهد کرد و اگر شما هم جز کاربرانی هستید که آپدیت اسپانیایی را دریافت کرده‌اید پیشنهاد می‌کنیم تا به‌روزرسانی جدید گوگل که به زبان انگلیسی منتشر می‌شود صبر کنید.

تبلیغات :

buy Neuralink