تصاویر رندر جدیدی از گوشی وی 20 ال جی به بیرون درز کرد

معمولا شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی، رندرهای سه بعدی آن محصولات را با ابعاد و سایز محصول دریافت می‌کنند تا در هنگام عرضه آن محصول، لوازم مورد نظر نیز را به موقع در اختیار علاقمندان قرار دهند. حالا به نظر می‌رسد یکی از این سازندگان با انتشار تصاویری از قاب‌های خود، عکس‌های رندر شده‌ پرچمدار آینده‌ی ال‌جی را […]

معمولا شرکت‌های تولید کننده لوازم جانبی، رندرهای سه بعدی آن محصولات را با ابعاد و سایز محصول دریافت می‌کنند تا در هنگام عرضه آن محصول، لوازم مورد نظر نیز را به موقع در اختیار علاقمندان قرار دهند. حالا به نظر می‌رسد یکی از این سازندگان با انتشار تصاویری از قاب‌های خود، عکس‌های رندر شده‌ پرچمدار آینده‌ی ال‌جی را نیز فاش کرده باشد. در حقیقت یکی از سازندگان لوازم جانبی اقدام به انتشار تصاویری جدید از کیس محافظ گوشی هوشمند وی 20 ال‌جی کرده است که پرچمدار جدید ال‌جی را نیز از زوایای مختلف به نمایش می‌گذارد. در این تصاویر می‌توان اسپیکر، صفحه نمایش دوم و دکمه‌ای در کنار گوشی را دید که ممکن است دکمه‌ی شاتر بوده یا دکمه‌ای برای دسترسی به بخش ماژولار گوشی باشد.

لازم به ذکر است که الگوی مربوط به بخش پشتی گوشی مربوط به کیس بوده و خود گوشی به احتمال زیاد این الگوها را نخواهد داشت. در حال حاضر نمی‌توان با اطمینان صحبت کرد. چرا که مشخص نیست ماژول‌های احتمالی که به همراه وی 20 عرضه می‌شوند چگونه به آن متصل خواهند شد. در حقیقت باید همچنان منتظر ماند و صحت این تصاویر را در روز 16 ام شهریور ماه و به همراه معرفی رسمی گوشی سنجید اما به نظر می‌رسد وی 20 گوشی جذاب با ویژگی‌های متنوعی همچون چیپ صوتی مجزا و اولین گوشی مجهز به اندروید 7 نوقا نیز خواهد بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap