اخبار شرکت‌ها

درخواست غرامت یک تریلیون دلاری از اپل به خاطر مالکیت معنوی پتنت IOS

شکایت عجیبی از شرکت اپل ثبت شده که در آن اپل به خاطر سرقت پتنت IOS 12 متهم شده است. شاکی این پرونده درخواست غرامت یک تریلیون دلاری کرده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، شاکی پرونده اپل فردی است که ادعا می کند آیفون 7 خود را برای تعمیر به اپل استور برده است و درآنجا گوشی وی توسط یکی از کارکنان تعمیر شده است. آقای پارکر مدعی است که اپل استور گوشی اصلی وی را بازنگردانده اند. زیرا متوجه شده اند که گوشی وی دارای ویژگی هایی است که در گوشی های دیگر وجود ندارد. آیفون وی قادر بود برخی صفحات بارگذاری شده را رد کند تا بتواند با سرعت بیشتر به دستگاههای دیگر متصل شود.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

این فرد همچنین مدعی شده که برخی از ویژگی های آیفون وی نظیر فیس تایم گروهی برای توسعه iOS 12 به سرقت رفته است. در مه 2019 این پرونده به دلیل غیرمنطقی بودن بسته شد. اما این موضوع آقای پارکر را متقاعد نکرد. وی در 1 ژوئن شکایت دیگری را ثبت کرده که در آن اپل بابت توسعه IOS 13 و نسخه های جدیدتر درخواست غرامت کرده است. زیرا مالکیت پتنت های نام برده به وی تعلق داشته است. همچنین در این پرونده غرامت بستری شدن، سفر، پریشانی، تحقیر، شرمساری و توهین به شخصیت در مجموع یک تریلیون دلار مطالبه شده است. هنوز تاریخ این دادگاه مشخص نشده اما بساری از افراد منتظرند تا اسناد و مدارک اثباتی شخص شاکی را ببینند.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا