افشای مشخصات هواوی واچ بادز؛ ساعت جذاب ۲ در ۱ هواوی

به تازگی ویدیویی از ساعت هوشمند جدید هواوی منتشر شده است که بسیاری از مشخصات و طراحی این ساعت جذاب را پیش از معرفی رسمی آن نشان می دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در ویدیوی منتشر شده از ساعت هوشمند واچ بادی هواوی شاهد قرارگیری دو هدفون درون ساعت پس از […]

sadmayeh-ad  

به تازگی ویدیویی از ساعت هوشمند جدید هواوی منتشر شده است که بسیاری از مشخصات و طراحی این ساعت جذاب را پیش از معرفی رسمی آن نشان می دهد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در ویدیوی منتشر شده از ساعت هوشمند واچ بادی هواوی شاهد قرارگیری دو هدفون درون ساعت پس از بارکردن آن هستیم.

واچ بادز هواوی، جدیدترین ساعت هوشمند این شرکت چینی محسوب می شود که به پوشیدنی جذاب دو در یک معروف شده است. در ویدیوی افشا شده از این ساعت طراحی آن به چشم میخورد. برای اولین بار است که چنین طراحی برای یک ساعت هوشمند دیده شده است. طبق گزارش هواوی سنترال، بر اساس ویدیوی کوتاه منتشر شده، هواوی واچ بادز در طراحی به واچ GT 3 شبیه است. البته درون این ساعت دو هدفون تعبیه شده است.

این هدفون ها در زیر صفحه ساعت قرار دارد و برای دسترسی به آن باید ابتدا آن را به سمت بالا باز کرد. درون آن نیز دو هدفون به شکل استوانه قرار دارد. این هدفون ها بسیار کوچک هستند و طرح خاصی روی آنها قرار ندارد.

در بالای این ساعت یک دکمه فشاری فرار دارد که برای باز کردن صفحه از آن استفاده میشود. با این وجود اندازه ساعت و عرض صفحه آن تغییری نداشته است. پیش از این مشخص شده بود که این ساعت از سیستم عامل Harmony OS پشتیبانی می کند. هنوز زمان عرضه رسمی آن توسط هواوی مشخص نشده است.

تبلیغات :

buy Neuralink