هواوی گوشی‌ هوشمندی را با صفحه نمایشی با لبه‌های خمیده تولید خواهد کرد

هواوی در چند سال گذشته، با تولید محصولات کاربرپسند توانسته جایگاه خود را در میان دیگر قدرت‌های موجود در بازارهای جهانی گوشی‌های هوشمند بالا ببرد و کم کم قصد دارد تا به سومین قدرت این حوزه تبدیل شود. آنچه مشخص است این است که برای بهبود جایگاه در بازار و تبدیل شدن به یک ابر […]

هواوی در چند سال گذشته، با تولید محصولات کاربرپسند توانسته جایگاه خود را در میان دیگر قدرت‌های موجود در بازارهای جهانی گوشی‌های هوشمند بالا ببرد و کم کم قصد دارد تا به سومین قدرت این حوزه تبدیل شود. آنچه مشخص است این است که برای بهبود جایگاه در بازار و تبدیل شدن به یک ابر قدرت صنعتی ، باید محصولات خوب و با کیفیت تولید کرده تا بتوان رضایت مشتری را بدست آورد و به همین وسیله سود بیشتری هم به جیب زد.

یک منبع آگاه از کشور چین گزارش کرده است که شرکت هواوی قصد دارد تا در سال آینده میلادی گوشی هوشمندی با لبه‌های منحنی نظیر آن‌چه در  گلکسی اس 6 اج سامسونگ دیده‌ایم، تولید کند.

در این گزارش عنوان شده است که این شرکت قصد دارد تا در سال آینده در هرماه 3 میلیون دستگاه از این دستگاه جدید با صفحه‌نمایشی Quad HD از نوع سوپر امولد را روانه بازار کرده که هر دو لبه آن مانند گلکسی اس 6 اج خمیده است.  این صفحه نمایش احتمالا 2k بوده و رزولوشنی 2560×1440 خواهد داشت. ظاهرا هواوی مسئولیت تولید این صفحه نمایش را بر عهده سامسونگ که در این زمینه ید طولایی دارد، گذاشته است.

پیش از این گفته می‌شد سامسونگ در حال تهیه پنل صفحه‌نمایشی برای گوشی کشویی Venice شرکت بلک‌بری است. با این تفاسیر تولید صفحه نمایش برای هواوی هم دور از انتظار نخواهد بود.

جزئیات بیشتری پیرامون دیگر مشخصات این دستگاه جدید در اختیار نیست و احتمالاً تا سال آینده میلادی هم اطلاعات دیگری در این رابطه منتشر نشود و هواوی هم تا این لحظه این خبر را تایید نکرده است.