سامسونگ در پروژه تولید نسل بعدی پردازنده‌های گرافیکی با انویدیا همکاری می‌کند

در دنیای بزرگی که امروزه در آن هستیم، شرکت‌های بسیار زیادی هستند که محصولات خود را طراحی، معرفی و تولید می‌کنند. در این میان، تعداد زیادی از این شرکت‌ها نیز تنها توانایی طراحی محصول را داشته و دانش و ابزار مورد نیاز برای تولید این محصولات را ندارند. این موضوع را می‌توان در تولید قطعات […]

در دنیای بزرگی که امروزه در آن هستیم، شرکت‌های بسیار زیادی هستند که محصولات خود را طراحی، معرفی و تولید می‌کنند. در این میان، تعداد زیادی از این شرکت‌ها نیز تنها توانایی طراحی محصول را داشته و دانش و ابزار مورد نیاز برای تولید این محصولات را ندارند. این موضوع را می‌توان در تولید قطعات پیشرفته کامپیوتری همچون پردازنده‌ها، کارت‌های گرافیکی، سیستم روی چیپ (SoC)، پردازشگرهای گرافیکی و … مشاهده کرد.

اطلاعات جدیدی که به صورت رسمی از سوی سامسونگ منتشر شده، نشان می‌دهد که شرکت انویدیا برای تولید محصولات خود قصد همکاری با این شرکت را داشته و مهندسین سامسونگ کار تولید کارت‌های گرافیک این شرکت را به عهده خواهند گرفت. چیزی که باعث شده تا انویدیا بخواهند به همکاری با سامسونگ روی آورد، فناوری تولید انقلابی 14 نانومتری شرکت سامسونگ می‌باشد.

Xiaomi رکورد سامسونگ را در بازار چین شکست

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

هنوز مشخص نیست که هزینه‌ی این تولید چه مقدار خواهد بود اما این همکاری قرار است از اوایل سال 2017 آغاز شود.