Samsung Galaxy Note 4 با مشخصاتی به مراتب بهتر از گلکسی اس5

گزارشی از Korean Times ادعا می کند که سامسونگ گلکسی نوت 4 دو ماه دیگر در سوم سپتامبر، چند روز قبل از IFA 2014 معرفیخواهد شد. ظاهرا، شرکای سامسونگ و رسانه ها باید به زودی یک دعوتنامه رسمی دریافت کنند. براساس اخباری که از تولید کنندگان بزرگ قطعات به گوش میرسد، نوت 4 که خیلی ها […]

گزارشی از Korean Times ادعا می کند که سامسونگ گلکسی نوت 4 دو ماه دیگر در سوم سپتامبر، چند روز قبل از IFA 2014 معرفیخواهد شد. ظاهرا، شرکای سامسونگ و رسانه ها باید به زودی یک دعوتنامه رسمی دریافت کنند.

براساس اخباری که از تولید کنندگان بزرگ قطعات به گوش میرسد، نوت 4 که خیلی ها منتظرش هستند، در خط تولید سریع قرار گرفته است، چرا که سامسونگ بسیار تلاش می کند این گوشی را قبل از بزرگ ترین رقیب خود یعنی اپل ارائه دهد. همان کاری که اپل با دو نسخه ی آیفون 6 انجام می دهد که یکی با صفحه نمایش 4.7 اینچ و دیگری با صفحه نمایش 5.5 اینچ خواهد بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اما عرضه نوت 4 به بازار در سریع ترین زمان ممکن، تنها بخشی از استراتژی سامسونگ است. جای هیچ تعجبی نیست اگر سامسونگ از لوازم الکترونیکی مصرفی نیز بهترین سخت افزار را برای نوت 4 انتخاب کند.

منابع داخلی ادعا می کنند که این فبلت مشخصاتی به مراتب بهتر از گلکسی اس 5 خواهد داشت و دارای نمایشگر 5.7 اینچ OLED خواهد بود. ظاهرا نسخه های دیگری نیز با صفحه نمایش OLED خمیده در حال تولید هستند. به یاد داشته باشید که ما مورد مشابه ای را درباره ی نوت 3 نیز یک سال پیش شنیده بودیم که سامسونگ در نهایت نتوانست پنل های آن را به تعداد کافی آماده کند.

تلویزیون‌های SUHD جدید سامسونگ چه تفاوتی با محصولات دیگر دارند؟

ظاهرا نوت 4 نیز از بدنه فلزی ساخته شده که یک تغییر خوب در شیوه سامسونگ می باشد. علاوه بر این، گفته می شود که نوت 4 اولین گوشی هوشمند است که از سنسور اشعه ماوراء بنفش پشتیبانی می کند و میتواند سطح تابش اشعه UV را اندازه گیری کند.

در نهایت، این گزارش ادعا می کند که فبلت جدید سامسونگ مجهز به پردازنده کوالکام خواهد بود (به احتمال زیاد اسنپدراگون 805) و از شبکه 4  LTE پشتیبانی می کند. هرچند ما نمی توانیم استفاده از پردازنده های سری Exynos که ساخته ی خود این شرکت هستند را کاملا رد کنیم.

به خاطر داشته باشید که ما نمی توانیم صحت این اظهارات را تأیید کنیم. اما با اطمینان می توانیم بگوییم که سپتامبر به اندازه کافی زود نیست.

لینک کوتاه | منبع: phonearena