اخبار شرکت‌هاتازه های تکنولوژیگجت‎هاموبایل

سامسونگ گلکسی S11 Plus با سیستم فوکوس خودکار لیزری

به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد تا در دوربین گوشی‌های جدید خانواده گلکسی یک تغییر دیگر ایجاد کند. در تصاویر منتشر شده از سامسونگ گلکسی S11 پلاس نشان می‌دهد که قرار است یک قابلیت جدید به این گوشی اضافه شود. در این مدل جدید علاوه بر 5 حسگر موجود در گلکسی S11 یک حسگر دیگر نیز به آن اضافه خواهد شد. احتمالا حسگر فوکوس خودکار لیزری به پشت این گوشی اضافه می‌شود. بدین ترتیب تعداد سنسورها به 7 عدد میرسد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز، سامسونگ پیش از این از سیستم پیکسل فوکوس دوگانه استفاده می‌کرده است ، اما بنظر می‌رسد این سیستم کافی نبوده است. اکنون این شرکت قصد دارد تا از سیستم حسگر فوکوس خودکار لیزری در دوربین‌ها استفاده کند.  احتمالا این سیستم در گلکسی S11e نیز وجود دارد. و تعداد حسگرهای آن به 3 عدد میرسد. سامسونگ مدت‌هاست که روی فوکوس خودکار لیزری خود کار می‌کند تا بتواند از آن در تمامی مدل‌ها استفاده کند.

تعداد سنسورهای استاندارد موجود در پشت یک گوشی هنوز مشخص نشده است اما به نظر می‌رسد که تعداد 7 عدد برای تلفن‌های همراه کمی نامعقول بنظر برسد. باید منتظر بمانیم تا ببینیم سامسونگ قرار است از چند حسگر در گوشی جدید خود استفاده کند؟
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا