سامسونگ نسخه‌ی قدرت‌مندتر گلکسی S7 را عرضه می‌کند؛ S7 Active در راه است

از وقتی که جدیدترین پرچم‌دار شرکت کره‌ای سامسونگ در کنگره‌ی جهانی موبایل معرفی شد، بسیاری از خبرها و شایعات منتشر شده پیرامون این گوشی می‌چرخیدند. در واقع سامسونگ حتی بیش از حد انتظار خود توانست گلکسی اس 7 را تا امروز به صورت پیش‌فروش به کاربران خود عرضه کند. نقد و بررسی‌های انجام شده‌ بر […]

از وقتی که جدیدترین پرچم‌دار شرکت کره‌ای سامسونگ در کنگره‌ی جهانی موبایل معرفی شد، بسیاری از خبرها و شایعات منتشر شده پیرامون این گوشی می‌چرخیدند. در واقع سامسونگ حتی بیش از حد انتظار خود توانست گلکسی اس 7 را تا امروز به صورت پیش‌فروش به کاربران خود عرضه کند. نقد و بررسی‌های انجام شده‌ بر روی این گوشی نیز نشان می‌دهد با یکی از بهترین پرچم‌داران تاریخ این شرکت رو‌به‌رو هستیم با این حال این شرکت قصد ندارد برای مدتی هم که شده استراحت کند و دست از کار بکشد. سامسونگ قصد دارد نسخه‌ی قدرت‌مند‌تر و محکم‌تر گلکسی اس 7 را به نام اس 7 اکتیو منتشر کند. این خبر را حساب کاربری Evleaks در توئیتر منتشر کرده است.

داستان از جایی شروع شده که سامسونگ گوشی با شماره مدل SM-G891A را برای بنچمارک‌های مختلف ارسال کرده و از‌ این گوشی بنچمارک گرفته است. از آن‌جایی که گلکسی اس 6 اکتیو دارای شماره مدل SM-G890A است گمانه‌زنی‌ها مبنی بر عرضه‌ی گلکسی اس 7 اکتیو با توجه به شباهت شماره مدل‌های این دو افزایش یافته است. سامسونگ با گلکسی اس 6 اکتیو توانست مشکلاتی که در گلکسی اس 6 نظیر عدم ضد آب بودن گوشی وجود داشت را برطرف کند. از طرفی دیگر گلکسی اس 7 به خودی خود ضد آب است و از درگاه کارت حافظه نیز بهره می‌برد. حال سامسونگ برای اینکه بتواند اس 7 اکتیو را به موفقیت برساند باید هم از لحاظ سخت‌افزاری و هم از لحاظ جنس بدنه این گوشی را به بهترین شکل ممکن تولید کند.

احتمالا گلکسی اس 7 اکتیو از جدیدترین گواهی‌نامه‌ی IP68  برای ضد آب بودن گوشی برخوردار خواهد بود. به‌هرحال باید صبر کنیم تا ببینیم گلکسی اس 7 اکتیو چه ویژگی‌هایی را به کاربران ارائه خواهد داد که آن‌ها را از خرید نسخه‌‌ی عادی جدیدترین پرچم‌دار سامسونگ منصرف کند؟