اولین آپدیت گوشی‎های گلکسی S8 و +S8 سامسونگ منتشر شد

ظاهرا اولین آپدیت گوشی Samsung Galaxy S8 منتشر شده است. همان‎طور که در تصویر زیر می‎توانید مشاهده کنید، حجم این‎ به‎روزرسانی 392.14 مگابایت است. قبل از نصب این به‎روزرسانی مطمئن شوید که شارژ باتری گوشی‎تان کامل است. براساس گزارش تغییرات این به‎روزرسانی تغییرات زیر را به همراه خواهد داشت: بهبود عملکرد شناسایی چهره. رابط کاربری […]

ظاهرا اولین آپدیت گوشی Samsung Galaxy S8 منتشر شده است. همان‎طور که در تصویر زیر می‎توانید مشاهده کنید، حجم این‎ به‎روزرسانی 392.14 مگابایت است. قبل از نصب این به‎روزرسانی مطمئن شوید که شارژ باتری گوشی‎تان کامل است.

براساس گزارش تغییرات این به‎روزرسانی تغییرات زیر را به همراه خواهد داشت:

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

  • بهبود عملکرد شناسایی چهره.
  • رابط کاربری دوربین تغییر یافته است.
  • امنیت دستگاه بهتر شده است.
  • بهبود وضعیت پایداری دستگاه و رفع باگ‎ها.
  • قابلیت‎های بهتر شده و جدید.
  • بهبود بیشتر عملکرد دستگاه.

چون از گوشی زمانی که این به‎روزرسانی نصب می‎شود نمی‎توان استفاده کرد، کاربران گوشی Galaxy S8 گزینه‎ای برای نصب آن در تاریخ دیگر یا طول شب در اختیار دارند.

از طرف دیگر گوشی +Galaxy S8+ سامسونگ نیز اولین به‎روزرسانی نرم‎افزاری خود را دریافت کرده است. این آپدیت قبل از این‎که این گوشی حتی حضور رسمی در بازار داشته باشد عرضه شده بود. در نتیجه کاربران به دنبال روشن کردن دستگاه خود برای اولین مرتبه آن را مشاهده خواهند کرد.

در حال حاضر این آپدیت در اختیار کاربران اروپا قرار گرفته و در کشورهای آلمان و بلژیک رویت شده است و بدون شک طی روزهای آینده سایر کشورها آن را دریافت خواهند کرد. همانند با روند همیشگی آپدیت‎های OTA، ممکن است زمان رسیدن آن به سایر دستگاه‎ها اندکی طول بکشد.

پس از آپدیت بیلد گوشی +Galaxy S8 به NRD90M.G955FXXU1AQDD، حداقل در اروپا، تغییر پیدا خواهد کرد. این به‎روزرسانی نرم‎افزاری جدید با خود آخرین آپدیت‎های امنیتی را به همراه دارد و پس از نصب بسته‎ی امنیتی گوشی مذکور به نسخه‎ی 1 آوریل 2017 ارتقاء پیدا می‎کند. به دنبال این آپدیت قابلیت‎های جدیدی به چشم نمی‎خورد.